Death Note Serbia
Dobrodošli na prvi srpski forum o Death Note-u.Registrujte se,pročitajte pravila,i poštujte ih! Budite redovni i diskutujte zajedno sa nama o DN-u. Nećete se pokajati ako se registrujtete. ^^

Join the forum, it's quick and easy

Death Note Serbia
Dobrodošli na prvi srpski forum o Death Note-u.Registrujte se,pročitajte pravila,i poštujte ih! Budite redovni i diskutujte zajedno sa nama o DN-u. Nećete se pokajati ako se registrujtete. ^^
Death Note Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Komentari o Mellu

+20
Bernkastel
Dylis
Princess []f Crime
MiLcY
Keehl
~Evil Mastermind~
Near's girlfriend
Rai no Kizuna
A
*mia*loves*N*
♥Bloody Rose♥
MISA-MISA CHAN AMANE
air-man
DoktorkaZaLjubav
near
Kira
love4light
Tia
Swapking
Lawliet<3
24 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Ići dole  Poruka [Strana 5 od 5]

1Komentari o Mellu - Page 5 Empty Komentari o Mellu Pon Jul 20, 2009 12:33 am

Lawliet<3

Lawliet<3
Administrator
Administrator

First topic message reminder :

Ovde cemo pisati o Mellu

http://deathnotethebest.forumsr.net

101Komentari o Mellu - Page 5 Empty Re: Komentari o Mellu Sre Jun 09, 2010 11:15 pm

Rai no Kizuna

Rai no Kizuna
Moderator
Moderator

Meni je ok..ali mi nije hot...jednostavno mu je frizura odvratna -___-

102Komentari o Mellu - Page 5 Empty Re: Komentari o Mellu Sre Jun 09, 2010 11:44 pm

Keehl

Keehl
Upoznaješ se sa DN-om
Upoznaješ se sa DN-om

Meni je HOT! Very Happy

103Komentari o Mellu - Page 5 Empty Re: Komentari o Mellu Čet Jun 10, 2010 12:58 am

Kira

Kira
Administrator
Administrator

Ummm,onak',kako kad,nekad ume da bude hot,dok je nekad odvratan xDDD

104Komentari o Mellu - Page 5 Empty Re: Komentari o Mellu Čet Jun 10, 2010 12:49 pm

A

A
Ti si DN šampion
Ti si DN šampion

samo frizuru da sredi i bice sve ok

http://wolfsrainserbia.forumotion.com

105Komentari o Mellu - Page 5 Empty Re: Komentari o Mellu Čet Jun 10, 2010 8:23 pm

Keehl

Keehl
Upoznaješ se sa DN-om
Upoznaješ se sa DN-om

Ma, takva frizura je deo njegovog šarma. Very Happy Very Happy Very Happy

106Komentari o Mellu - Page 5 Empty Re: Komentari o Mellu Čet Jun 10, 2010 11:26 pm

A

A
Ti si DN šampion
Ti si DN šampion

haha ja voli kad im je podignuta kosa kao L-u

http://wolfsrainserbia.forumotion.com

107Komentari o Mellu - Page 5 Empty Re: Komentari o Mellu Pet Jun 11, 2010 11:52 pm

Rai no Kizuna

Rai no Kizuna
Moderator
Moderator

I ja...ovako mi anime likovi izgledaju pederski(da izvinete)...msm dugačka kosa je lepa ali baš na paž....Ali Mello mi je ok lik....

108Komentari o Mellu - Page 5 Empty Re: Komentari o Mellu Pon Jun 28, 2010 12:15 am

Dylis

Dylis
Šta je smrtna sveska?
Šta je smrtna sveska?

Lol bila sam opsednuta njime xP Sad mi je ok, u top 20 likova.
I nije gay! XD

109Komentari o Mellu - Page 5 Empty Re: Komentari o Mellu Pon Jun 28, 2010 12:38 am

Bernkastel

Bernkastel
Šta je smrtna sveska?
Šta je smrtna sveska?

Mello je Mello. xD
Slatko sam se smejala kad je jedna likusa odvalila da je emos xDD
*umire od smeha*

Voli cokoladu sto je jedan veeeliki + xD
I tako.
Isto kao i Visnja.

Spojler:

110Komentari o Mellu - Page 5 Empty Re: Komentari o Mellu Čet Jul 01, 2010 3:08 am

Whassup

Whassup
Šta je smrtna sveska?
Šta je smrtna sveska?

Ne dirajte mi Mello-a!!! Evil or Very Mad Divan je! Ja ga mnogo volim! Iskreno, ne znam da objasnim zasto... Baby, taj oziljak je prehot! A neuredna kosa, isto, veliki plus! Smetao mi je dosta onaj paz... Mis'im, taj friz sam ja furala kad sam imala... koliko, osam godina? xD Prvi put kad sam ga videla, bilo mi je cudno kad je poceo da prica, a ono muski glas... Ali posle eksplozije me je osvojio. He's a total badass. ^^ Moj drugi omiljeni lik, posle Lighta. <3

111Komentari o Mellu - Page 5 Empty Re: Komentari o Mellu Čet Jul 01, 2010 1:23 pm

Lawliet<3

Lawliet<3
Administrator
Administrator

Ja Mella ne gotivim puno.Nemam nista protiv,ali mi nije fave
A sto se tice izgleda,najhot je posle Lighta

http://deathnotethebest.forumsr.net

112Komentari o Mellu - Page 5 Empty Re: Komentari o Mellu Čet Jul 01, 2010 2:30 pm

Whassup

Whassup
Šta je smrtna sveska?
Šta je smrtna sveska?

Ma, opustencija. ^^

Slazem se za izgled. I ima lep glas... (Ne znam kakav je na Japanskom, ja sam gledala na Engleskom).

113Komentari o Mellu - Page 5 Empty Re: Komentari o Mellu Čet Jul 01, 2010 8:31 pm

Rai no Kizuna

Rai no Kizuna
Moderator
Moderator

Whassup ::Ne dirajte mi Mello-a!!! Evil or Very Mad Divan je! Ja ga mnogo volim! Iskreno, ne znam da objasnim zasto... Baby, taj oziljak je prehot! A neuredna kosa, isto, veliki plus! Smetao mi je dosta onaj paz... Mis'im, taj friz sam ja furala kad sam imala... koliko, osam godina? xD Prvi put kad sam ga videla, bilo mi je cudno kad je poceo da prica, a ono muski glas... Ali posle eksplozije me je osvojio. He's a total badass. ^^ Moj drugi omiljeni lik, posle Lighta. <3
Aham.mnogo je lepši posle one explozije i bez one paž frizure koju sam ja furala prošle godine xDDD

114Komentari o Mellu - Page 5 Empty Re: Komentari o Mellu Uto Avg 24, 2010 2:10 pm

Just a Fan

Just a Fan
Šta je smrtna sveska?
Šta je smrtna sveska?

Malo smara.. xD Ali jede čokoladu kao i ja xD

115Komentari o Mellu - Page 5 Empty Re: Komentari o Mellu Sre Avg 25, 2010 11:35 am

Kira

Kira
Administrator
Administrator

Ne znam zasto,ali ja sve vise volim ovog tipa,postaje mi nekako gotivan xDDD

116Komentari o Mellu - Page 5 Empty Re: Komentari o Mellu Pon Avg 30, 2010 1:19 am

Whassup

Whassup
Šta je smrtna sveska?
Šta je smrtna sveska?

Ma, super je Melly. ^^ Bilo mi je zao sto je umro, a nije se napravila veca frka oko toga... Mislim, on je bio bitan za slucaj skoro koliko i onaj albino (Near).

117Komentari o Mellu - Page 5 Empty Re: Komentari o Mellu Ned Jan 23, 2011 12:58 am

~Evil Mastermind~

~Evil Mastermind~
Moderator
Moderator

Okey, slazem se za njegovu smrt.

Ne mogu da verujem da ga nisam gotivila na pocetku animea. Laughing

http://japanmaniaserbia.forumotion.com/forum.htm

118Komentari o Mellu - Page 5 Empty Re: Komentari o Mellu Sub Jun 18, 2011 6:49 pm

Love U All

Love U All
Šta je smrtna sveska?
Šta je smrtna sveska?

Odmah posle L-a!


Strasno gotivan lik! I cokolaadaaa! dsfsdfds

Mnogo ga vise volim od Neara, i bas mi je bio smor anime kad su ubili i njega..

119Komentari o Mellu - Page 5 Empty Re: Komentari o Mellu Ned Jun 19, 2011 1:59 pm

Kira

Kira
Administrator
Administrator

Naravno da je mnogo bolji od Neara xD
Ranije ga nisam volela, a sad ga obožavam, 3. omiljeni DN lik (posle Light-a i L-a) <3

120Komentari o Mellu - Page 5 Empty Re: Komentari o Mellu Čet Nov 10, 2011 3:15 pm

DaCa xD

DaCa xD
Šta je smrtna sveska?
Šta je smrtna sveska?

Ja neara ne podnosim mali je deset puta gori od Mello-a ali Mello nije loss super je Very Happy

evo moje liste
1.Light
2.L
3.Misa
4.Ryuk
5.Mello
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
...

I Near mi nikad nebi dosao na listu !!! Very Happy

121Komentari o Mellu - Page 5 Empty Re: Komentari o Mellu Sre Nov 30, 2011 11:55 pm

Lawliet<3

Lawliet<3
Administrator
Administrator

A ja nekako vise volim Neara od Mella
Near je skroz detinjas,genijalac,cudan <3

http://deathnotethebest.forumsr.net

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 5 od 5]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu