Death Note Serbia
Dobrodošli na prvi srpski forum o Death Note-u.Registrujte se,pročitajte pravila,i poštujte ih! Budite redovni i diskutujte zajedno sa nama o DN-u. Nećete se pokajati ako se registrujtete. ^^

Join the forum, it's quick and easy

Death Note Serbia
Dobrodošli na prvi srpski forum o Death Note-u.Registrujte se,pročitajte pravila,i poštujte ih! Budite redovni i diskutujte zajedno sa nama o DN-u. Nećete se pokajati ako se registrujtete. ^^
Death Note Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Glupe navike&co

4 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Glupe navike&co Empty Glupe navike&co Sre Jan 13, 2010 10:05 pm

~Evil Mastermind~

~Evil Mastermind~
Moderator
Moderator

Svako sigurno ima glupu naviku,ili je uradio glupu stvar ili radi glupu stvar,svesno,ali zabavno X3
Navike pisete-Kad ste poceli,kako je vremenom transformisana i ako se zavrsila kad i kako.
Glupe stvari-Koje ste uradili,kome ste uradili?
Radite-Kome i zasto?

http://japanmaniaserbia.forumotion.com/forum.htm

2Glupe navike&co Empty Re: Glupe navike&co Sre Jan 13, 2010 10:27 pm

Lawliet<3

Lawliet<3
Administrator
Administrator

Navike-hmm,msm da u 4. raz xD Pa sve vishe i vishe sam pocela da pricam reci na neg nepravilno...nije josh gotova xDD
GLupe navike-sama sebi,svima izinat xD pocela sam da pricam reci engleskog porekla malo nepravilno,a znam kako se pravilo kaze xDDD
Radite-Da nerviram one koji to mrze,onako, iz zezanja xDDD

http://deathnotethebest.forumsr.net

3Glupe navike&co Empty Re: Glupe navike&co Čet Jan 14, 2010 1:01 am

Rai no Kizuna

Rai no Kizuna
Moderator
Moderator

Navike-nemam toga puno ali recimo volim da kidam zanoktice,kad sam nervozna da motam kosu(ko Near XD) I dan danas....kad sm bila klinka do 4. godine nervirala sam roditelje jer sam stalno pevala 'Figaro' XD...i tak stalno nisu moogli da me odviknu do 6 godine...XD
Gluposti koji i dan danas radim su:Zvonjenje po kućama i zezanje telefonom...to je i dan danas ostalo u modi...obožavam da nerviram komšije i nemam razlog eto tako...zabavno mi....isto za telefon nemam razlog....ali to mora biti u društvu obavezno!!

4Glupe navike&co Empty Re: Glupe navike&co Sub Avg 28, 2010 11:48 pm

Princess []f Crime

Princess []f Crime
Očistio/la si svet od kriminalaca
Očistio/la si svet od kriminalaca

Navike-Nakon 1h posto sam nalakirala nokte , lak obavezno skinem zubima xD ; OBAVEZNO spavam sa upaljenim TV-om; Kad god razgovaram s nekim moram da vrtim kosu [poput Charilie-a {Charilie is so cool like}] ;

Glupe stvari-Koje ste uradili,kome ste uradili? branila decake iz odljenja da bi me oni vec sutra maltretirali -.-' podigla haljinu drugarici xD pricala sama sa sobom, pricala sa zamisljenim prijatejima kako bih nervirala moje..isla u rezervat divljih svinja i tako

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu