Death Note Serbia
Dobrodošli na prvi srpski forum o Death Note-u.Registrujte se,pročitajte pravila,i poštujte ih! Budite redovni i diskutujte zajedno sa nama o DN-u. Nećete se pokajati ako se registrujtete. ^^

Join the forum, it's quick and easy

Death Note Serbia
Dobrodošli na prvi srpski forum o Death Note-u.Registrujte se,pročitajte pravila,i poštujte ih! Budite redovni i diskutujte zajedno sa nama o DN-u. Nećete se pokajati ako se registrujtete. ^^
Death Note Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Komenteri o Near-u

+21
Whassup
Princess []f Crime
~Evil Mastermind~
MiLcY
Elverith
Keehl
Near's girlfriend
Rai no Kizuna
A
*mia*loves*N*
MICKO
DoktorkaZaLjubav
toma-kun
near
Kira
yuyuhakusho4eva
love4light
Tia
Swapking
Lena
Lawliet<3
25 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 4 od 5]

1Komenteri o Near-u - Page 4 Empty Komenteri o Near-u Pon Jul 20, 2009 12:29 am

Lawliet<3

Lawliet<3
Administrator
Administrator

First topic message reminder :

Ovde cemo pisato o Near-u

http://deathnotethebest.forumsr.net

76Komenteri o Near-u - Page 4 Empty Re: Komenteri o Near-u Uto Jan 26, 2010 1:57 am

Elverith

Elverith
Šta je smrtna sveska?
Šta je smrtna sveska?

ne volim ga bash neshto....i L mu je ostavio bukvalno vec reshen sluchaj,tako da nije mnogo zasluzan za hvatanje Kire. Sem toga, L je mnogo bolji protivnik Kiri.

77Komenteri o Near-u - Page 4 Empty Re: Komenteri o Near-u Uto Jan 26, 2010 1:16 pm

Rai no Kizuna

Rai no Kizuna
Moderator
Moderator

Elverith ::ne volim ga bash neshto....i L mu je ostavio bukvalno vec reshen sluchaj,tako da nije mnogo zasluzan za hvatanje Kire. Sem toga, L je mnogo bolji protivnik Kiri.
Slažem se.....ne zaslužuje da ga zovu drugim L-om!!

78Komenteri o Near-u - Page 4 Empty Re: Komenteri o Near-u Sre Jan 27, 2010 12:37 am

A

A
Ti si DN šampion
Ti si DN šampion

Elverith ::ne volim ga bash neshto....i L mu je ostavio bukvalno vec reshen sluchaj,tako da nije mnogo zasluzan za hvatanje Kire. Sem toga, L je mnogo bolji protivnik Kiri.
Natalija Lawliet ::Elverith ::
ne volim ga bash neshto....i L mu je ostavio bukvalno vec reshen sluchaj,tako da nije mnogo zasluzan za hvatanje Kire. Sem toga, L je mnogo bolji protivnik Kiri.

http://wolfsrainserbia.forumotion.com

79Komenteri o Near-u - Page 4 Empty Re: Komenteri o Near-u Pet Feb 05, 2010 9:13 pm

Kira

Kira
Administrator
Administrator

Keehl ::Nisam htela da kažem da su svi koji slažu puzle takvi, već da je Near takav i da samo koristi druge ljude da bi "upotpunio slagalicu"... I za razliku od njega, L je brinuo o drugima, posebno o onima sa kim je radio, dok je Nearu svejedno, samo mu je važno da se "igra".

Elverith ::
ne volim ga bash neshto....i L mu je ostavio bukvalno vec reshen sluchaj,tako da nije mnogo zasluzan za hvatanje Kire. Sem toga, L je mnogo bolji protivnik Kiri.

Slažem se.....ne zaslužuje da ga zovu drugim L-om!!

Slazem se.

80Komenteri o Near-u - Page 4 Empty Re: Komenteri o Near-u Pet Apr 09, 2010 10:23 pm

MiLcY

MiLcY
Upoznaješ se sa DN-om
Upoznaješ se sa DN-om

Kira ::
Keehl ::Nisam htela da kažem da su svi koji slažu puzle takvi, već da je Near takav i da samo koristi druge ljude da bi "upotpunio slagalicu"... I za razliku od njega, L je brinuo o drugima, posebno o onima sa kim je radio, dok je Nearu svejedno, samo mu je važno da se "igra".

Elverith ::
ne volim ga bash neshto....i L mu je ostavio bukvalno vec reshen sluchaj,tako da nije mnogo zasluzan za hvatanje Kire. Sem toga, L je mnogo bolji protivnik Kiri.

Slažem se.....ne zaslužuje da ga zovu drugim L-om!!

Slazem se.

I ja se slazem.Near L-u nije ni do kolena.

81Komenteri o Near-u - Page 4 Empty Re: Komenteri o Near-u Pet Apr 09, 2010 10:45 pm

~Evil Mastermind~

~Evil Mastermind~
Moderator
Moderator

Naprotiv.On je uhvatio Kiru.Dobar je i on.Odlican je stavise.Po meni Wink

http://japanmaniaserbia.forumotion.com/forum.htm

82Komenteri o Near-u - Page 4 Empty Re: Komenteri o Near-u Sub Apr 10, 2010 12:47 am

Princess []f Crime

Princess []f Crime
Očistio/la si svet od kriminalaca
Očistio/la si svet od kriminalaca

ja msm da je on samo ublazena kopija La ... ipak kikad ne moze kopija ispasti onoliko dobra ko prozivod po kom je nastala XD

83Komenteri o Near-u - Page 4 Empty Re: Komenteri o Near-u Sub Apr 10, 2010 4:45 am

Keehl

Keehl
Upoznaješ se sa DN-om
Upoznaješ se sa DN-om

Nije čak ni kopija... Nearu nešto ozbiljno nedostaje da bi bio kao L. A inače je uhvatio Kiru samo zbog toga što je ovaj postao neoprezan posle L-ove smrti.

84Komenteri o Near-u - Page 4 Empty Re: Komenteri o Near-u Sub Apr 10, 2010 10:51 am

A

A
Ti si DN šampion
Ti si DN šampion

fali mu mnogo daska u glavi i bas pametan da bude ja mnogo volim dn film jer ga nema

http://wolfsrainserbia.forumotion.com

85Komenteri o Near-u - Page 4 Empty Re: Komenteri o Near-u Sub Apr 10, 2010 1:14 pm

MiLcY

MiLcY
Upoznaješ se sa DN-om
Upoznaješ se sa DN-om

Keehl ::Nije čak ni kopija... Nearu nešto ozbiljno nedostaje da bi bio kao L. A inače je uhvatio Kiru samo zbog toga što je ovaj postao neoprezan posle L-ove smrti.

True.

86Komenteri o Near-u - Page 4 Empty Re: Komenteri o Near-u Sub Apr 10, 2010 6:32 pm

~Evil Mastermind~

~Evil Mastermind~
Moderator
Moderator

Ne razumem sta imate protiv njega -.-' njega i Mella je L izabrao za naslednike jer imaju ono sto je potrebno i mogu da se jure sa L-om u pameti.

http://japanmaniaserbia.forumotion.com/forum.htm

87Komenteri o Near-u - Page 4 Empty Re: Komenteri o Near-u Sub Apr 10, 2010 11:04 pm

Rai no Kizuna

Rai no Kizuna
Moderator
Moderator

Nije L-u ni do kolena...i sam je rekao da on i Mello čine L...odvojeno su samo polovine...

88Komenteri o Near-u - Page 4 Empty Re: Komenteri o Near-u Sub Apr 10, 2010 11:25 pm

A

A
Ti si DN šampion
Ti si DN šampion

pa dobro ali nervira me no like him

http://wolfsrainserbia.forumotion.com

89Komenteri o Near-u - Page 4 Empty Re: Komenteri o Near-u Ned Apr 11, 2010 12:15 am

Kira

Kira
Administrator
Administrator

~Evil Mastermind~ ::Ne razumem sta imate protiv njega -.-' njega i Mella je L izabrao za naslednike jer imaju ono sto je potrebno i mogu da se jure sa L-om u pameti.

L ih je izabrao zato sto su bili najbolji tamo,ali to ne znaci da je mislio da mogu da se mere s njim.Msm,tamo nije bilo nikog ko mu je bio do kolena,a morao je nekog da izabere xD

90Komenteri o Near-u - Page 4 Empty Re: Komenteri o Near-u Ned Apr 11, 2010 2:58 am

Keehl

Keehl
Upoznaješ se sa DN-om
Upoznaješ se sa DN-om

~Evil Mastermind~ ::Ne razumem sta imate protiv njega -.-' njega i Mella je L izabrao za naslednike jer imaju ono sto je potrebno i mogu da se jure sa L-om u pameti.

Mogu da ga jure, ali nikad da ga stignu... Very Happy
Istina da je Near mnogo pametniji od Mella (i sigurno bolji L-ov naslednik od njega), ali fali mu da bude bar MALO osećajniji... On kao da nije ljudsko biće. Neutral I mnogo je pokvaren. Nije ga briga koliko će ljudi morati da umre, samo da ON reši slagalicu, i da ON ostane živ..

Jednom rečju, proračunata kukavica... Nervira me.

91Komenteri o Near-u - Page 4 Empty Re: Komenteri o Near-u Ned Apr 11, 2010 3:06 am

~Evil Mastermind~

~Evil Mastermind~
Moderator
Moderator

Keehl ::
~Evil Mastermind~ ::Ne razumem sta imate protiv njega -.-' njega i Mella je L izabrao za naslednike jer imaju ono sto je potrebno i mogu da se jure sa L-om u pameti.

Mogu da ga jure, ali nikad da ga stignu... Very Happy

True.

Inace sto se tice onoga drugoga,on mora da bude takav(po meni) da se brine&co ne bi uhvatio Light-a.

http://japanmaniaserbia.forumotion.com/forum.htm

92Komenteri o Near-u - Page 4 Empty Re: Komenteri o Near-u Ned Apr 11, 2010 3:09 am

Keehl

Keehl
Upoznaješ se sa DN-om
Upoznaješ se sa DN-om

L se brinuo za druge... Mmmm, u pravu si... Na kraju krajeva, L je mrtav, a Near je ostao živ. Ima smisla.

93Komenteri o Near-u - Page 4 Empty Re: Komenteri o Near-u Ned Apr 11, 2010 3:13 am

~Evil Mastermind~

~Evil Mastermind~
Moderator
Moderator

Cool

@T
Me likes Near.Smart little retarded child Smile Wink

http://japanmaniaserbia.forumotion.com/forum.htm

94Komenteri o Near-u - Page 4 Empty Re: Komenteri o Near-u Uto Maj 25, 2010 5:24 pm

Whassup

Whassup
Šta je smrtna sveska?
Šta je smrtna sveska?

Svi ste zaboravili na Matta. xD I on je bio L-ov naslednik. Al' no matter, sada Near. Pa, covek me nervira. Bukvalno je dobio slucaj na tanjiru posle L-a. A da mu Mello nije javio da je ono pravilo od 13 dana lazno, ne bi ni poceo da sumnja na Lighta. Ali me one igracke nerviraju, keve mi moje! Sto je rekla jedna od vas, ja bih mu ih sve do jedne izgazila! I jako je cudan i to sto nema emocije vidi kao vrlinu. Pft. Bas se pitam hoce li se ikada ozeniti. Mad

95Komenteri o Near-u - Page 4 Empty Re: Komenteri o Near-u Uto Maj 25, 2010 10:13 pm

~Evil Mastermind~

~Evil Mastermind~
Moderator
Moderator

lmao.Dobro je sto nema emocije.Inace,kao da ce da se ozeni anime lik xD

http://japanmaniaserbia.forumotion.com/forum.htm

96Komenteri o Near-u - Page 4 Empty Re: Komenteri o Near-u Sre Maj 26, 2010 12:26 am

Kira

Kira
Administrator
Administrator

Ko zna,mozda se promeni kad poraste xDDD
Msm,ja volim hladne likove,ali bas tako...it's kinda annoying Rolling Eyes

97Komenteri o Near-u - Page 4 Empty Re: Komenteri o Near-u Sre Maj 26, 2010 12:50 am

A

A
Ti si DN šampion
Ti si DN šampion

jao sad ga zamisljavam ne igra se igrackama i ima emocije aaaaa ludo

http://wolfsrainserbia.forumotion.com

98Komenteri o Near-u - Page 4 Empty Re: Komenteri o Near-u Pon Jun 28, 2010 12:44 am

Bernkastel

Bernkastel
Šta je smrtna sveska?
Šta je smrtna sveska?

On je kawaii~ ali me ponekad tako nervira da pozelim da ga ubacim u crnu listu xD

Btw
Spojler:
Na ovo moram da odgovorim xD

On nije pokvaren, da je bilo ko na njegovom mestu tako bi se ponasao, Da li bi ti pustio ubicu da ubija ljude unaokolo ili bi zhtvovao nekolicinu zbog X ljudi?xD
Nije on kriv sto ga je L izabrao za naslednika.~

99Komenteri o Near-u - Page 4 Empty Re: Komenteri o Near-u Sre Jun 30, 2010 6:34 pm

Whassup

Whassup
Šta je smrtna sveska?
Šta je smrtna sveska?

Mmm... Ne znam. Ja se ne bih tako ponasala. Zaista, sto taj spoiler kaze, boli ga uvo. Vidis da je on presrecan sto nema emocije i sto nikoga ne voli. Inace bi mozgao kako da to odradi a da nikoga ne zrtvuje... :/ Ovako ne mora time da se "bakce".

100Komenteri o Near-u - Page 4 Empty Re: Komenteri o Near-u Sre Jun 30, 2010 11:51 pm

Kira

Kira
Administrator
Administrator

Whassup ::Mmm... Ne znam. Ja se ne bih tako ponasala. Zaista, sto taj spoiler kaze, boli ga uvo. Vidis da je on presrecan sto nema emocije i sto nikoga ne voli. Inace bi mozgao kako da to odradi a da nikoga ne zrtvuje... :/ Ovako ne mora time da se "bakce".

Agree xD

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 5]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu