Death Note Serbia
Dobrodošli na prvi srpski forum o Death Note-u.Registrujte se,pročitajte pravila,i poštujte ih! Budite redovni i diskutujte zajedno sa nama o DN-u. Nećete se pokajati ako se registrujtete. ^^

Join the forum, it's quick and easy

Death Note Serbia
Dobrodošli na prvi srpski forum o Death Note-u.Registrujte se,pročitajte pravila,i poštujte ih! Budite redovni i diskutujte zajedno sa nama o DN-u. Nećete se pokajati ako se registrujtete. ^^
Death Note Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Komentari o Shinigami-ima

+11
A
*mia*loves*N*
MISA-MISA CHAN AMANE
Kenshin Himura
DoktorkaZaLjubav
near
Kira
love4light
Swapking
Lena
Lawliet<3
15 posters

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 2]

1Komentari o Shinigami-ima Empty Komentari o Shinigami-ima Pon Jul 20, 2009 10:46 am

Lawliet<3

Lawliet<3
Administrator
Administrator

Ovde cemo pisati o Bogovima smrti (Shinigami-ma)



Poslednji izmenio Misa dana Čet Sep 24, 2009 4:17 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

http://deathnotethebest.forumsr.net

2Komentari o Shinigami-ima Empty Re: Komentari o Shinigami-ima Sre Jul 22, 2009 9:13 pm

Lena

Lena
Šta je smrtna sveska?
Šta je smrtna sveska?

najvise volim misinog a lightov mi se ne svidja

3Komentari o Shinigami-ima Empty Re: Komentari o Shinigami-ima Sre Jul 22, 2009 9:42 pm

Swapking

Swapking
Šta je smrtna sveska?
Šta je smrtna sveska?

Svi su cudnu.Najvise volim Rema...Ni Ryuk nije los...Bas je pametan.Pa covek(mislim shinigami ali znate sta sam hteo reci) je uspeo da uzme 2 Death Note-a

4Komentari o Shinigami-ima Empty Re: Komentari o Shinigami-ima Sre Jul 22, 2009 11:08 pm

Lawliet<3

Lawliet<3
Administrator
Administrator

Meni je Ryuk mnogo smeshan

http://deathnotethebest.forumsr.net

5Komentari o Shinigami-ima Empty Re: Komentari o Shinigami-ima Čet Jul 30, 2009 11:31 am

love4light

love4light
Šta je smrtna sveska?
Šta je smrtna sveska?

Ryuuk mi je naj, bas je smesan Very Happy

6Komentari o Shinigami-ima Empty Re: Komentari o Shinigami-ima Ned Avg 09, 2009 8:40 am

Lawliet<3

Lawliet<3
Administrator
Administrator

love4light ::Ryuuk mi je naj, bas je smesan Very Happy
Potpuno se slazhem!

http://deathnotethebest.forumsr.net

7Komentari o Shinigami-ima Empty Re: Komentari o Shinigami-ima Pon Avg 24, 2009 6:19 pm

Kira

Kira
Administrator
Administrator

love4light ::Ryuuk mi je naj, bas je smesan Very Happy

I meni.Sidoh je ok,a Rem me nervira(ni sama ne znam zasto).

8Komentari o Shinigami-ima Empty Re: Komentari o Shinigami-ima Sre Sep 23, 2009 6:36 pm

near

near
Upoznaješ se sa DN-om
Upoznaješ se sa DN-om

volim ryuka a ni rem nije losa

9Komentari o Shinigami-ima Empty Re: Komentari o Shinigami-ima Čet Sep 24, 2009 4:15 pm

Lawliet<3

Lawliet<3
Administrator
Administrator

Meni je Rem okey,ali me iznervirala kad je ubila L-a,ali ipak je spasila Misu

http://deathnotethebest.forumsr.net

10Komentari o Shinigami-ima Empty Re: Komentari o Shinigami-ima Pet Sep 25, 2009 2:02 pm

near

near
Upoznaješ se sa DN-om
Upoznaješ se sa DN-om

pa da,ali to je sve light smislio

11Komentari o Shinigami-ima Empty Re: Komentari o Shinigami-ima Pet Sep 25, 2009 9:13 pm

Kira

Kira
Administrator
Administrator

Pa,morao je da eliminise L-a,nije imao izbora......jer da nije,verovatno bi ga uhvatili,a to nije smeo da dozvoli.
Inace,ne znam sto me Rem nervira.......mozda L-ova smrt ima veze sa tim,jer ga je ipak ona ubila,a ne Light.

12Komentari o Shinigami-ima Empty Re: Komentari o Shinigami-ima Ned Sep 27, 2009 12:47 am

Gost

Anonymous
Gost

ja ne bi mogla da ubijem L-a,kad bi mi rekao da oseca prema meni prijateljstwo,a ono gowno je krenulo i da se smejulji......

Ryuk-Funny je...
Rem-Sooper je
Ljubomora-ok je....

13Komentari o Shinigami-ima Empty Re: Komentari o Shinigami-ima Ned Sep 27, 2009 11:25 am

Kira

Kira
Administrator
Administrator

Mislim da ni ja ne bih mogla.Inace,mislim da ni Lightu nije bilo bas potpuno svejedno kad mu je L to rekao.Msm,videla si izraz na njegovom licu.Mozda gresim,ali to je moje misljenje.Njemu je njegov cilj da stvori bolji svet ipak bio vazniji od bilo kakvog prijatelja.
Inaace,meni je bilo zao Ljubomore.

14Komentari o Shinigami-ima Empty Re: Komentari o Shinigami-ima Ned Sep 27, 2009 11:44 am

Gost

Anonymous
Gost

1 faca je bilo cudjenje...
2 faca kad je L pao je bilo zlo smejanje....
A meni se wazniji prijatelji od boljeg sweta!!!

Rem je zakon...umrla zbog coweka....

15Komentari o Shinigami-ima Empty Re: Komentari o Shinigami-ima Ned Sep 27, 2009 1:40 pm

Kira

Kira
Administrator
Administrator

Ne znam,mozda i jeste bilo cudjenje,ali mislim da je mozda bilo vise od toga.Jeste bilo zlo smejanje,tad me je ,priznajem,Light malo iznervirao.Pa i meni su prijatelji vazniji,al' opet,nismo svi isti.Probaj da na neki nacin razumes i Lighta.
Inace,Rem ima dobro srce,to je istina,ali ne znam.Ja je iz nekog razloga bas i ne volim.Ne znam zasto.

16Komentari o Shinigami-ima Empty Re: Komentari o Shinigami-ima Ned Sep 27, 2009 2:07 pm

Gost

Anonymous
Gost

pokusawam ocajnicki......da ga shwatim.....ali mi jos uwek ne ide......

msm da je Ryuk neozbiljan,jer se seti waznih stwari tek na kraju....

17Komentari o Shinigami-ima Empty Re: Komentari o Shinigami-ima Ned Sep 27, 2009 4:56 pm

Kira

Kira
Administrator
Administrator

Da...to je tacno.Neke stvari je Light provalio,a da ovaj nije ni znao za njih.

18Komentari o Shinigami-ima Empty Re: Komentari o Shinigami-ima Uto Sep 29, 2009 4:46 pm

DoktorkaZaLjubav

DoktorkaZaLjubav
Upoznaješ se sa DN-om
Upoznaješ se sa DN-om

Da........Razocarao me je Ryuuk, Rem mi je super, zao mi je Ljubomore, i tako...........................

http://negimaserbia.forumotion.com

19Komentari o Shinigami-ima Empty Re: Komentari o Shinigami-ima Ned Okt 11, 2009 1:03 pm

Kenshin Himura

Kenshin Himura
Šta je smrtna sveska?
Šta je smrtna sveska?

ma Rem je najjaca, a posle Ryuuk... ovi ostali livada iz anime-a

20Komentari o Shinigami-ima Empty Re: Komentari o Shinigami-ima Uto Okt 13, 2009 10:34 am

MISA-MISA CHAN AMANE

MISA-MISA CHAN AMANE
Šta je smrtna sveska?
Šta je smrtna sveska?

:Shinigami:

rem mi je naaaaajbolji shinigami ali je ryuk se likcina i to zesca

21Komentari o Shinigami-ima Empty Re: Komentari o Shinigami-ima Uto Okt 13, 2009 11:23 pm

Lawliet<3

Lawliet<3
Administrator
Administrator

Meni je Ryuuk naj,rem me iznervirala kad je ubila L-a.mada mi je simpatichan i Sido

http://deathnotethebest.forumsr.net

22Komentari o Shinigami-ima Empty Re: Komentari o Shinigami-ima Sre Okt 14, 2009 12:56 am

Kira

Kira
Administrator
Administrator

Misa ::Meni je Ryuuk naj,rem me iznervirala kad je ubila L-a.mada mi je simpatichan i Sido

23Komentari o Shinigami-ima Empty Re: Komentari o Shinigami-ima Čet Okt 29, 2009 1:34 pm

Kira

Kira
Administrator
Administrator

Rem me vise ne nervira,ali mi i dalje nije nista posebno.

24Komentari o Shinigami-ima Empty Re: Komentari o Shinigami-ima Čet Okt 29, 2009 9:09 pm

Lawliet<3

Lawliet<3
Administrator
Administrator

Mene rem nerwira zbog samo jednog razloga,a to je shto je ubila L-a [You must be registered and logged in to see this image.]

http://deathnotethebest.forumsr.net

25Komentari o Shinigami-ima Empty Re: Komentari o Shinigami-ima Ned Nov 01, 2009 5:45 pm

Kira

Kira
Administrator
Administrator

Yup,tu se slazem i dalje.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 2]

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu