Death Note Serbia
Dobrodošli na prvi srpski forum o Death Note-u.Registrujte se,pročitajte pravila,i poštujte ih! Budite redovni i diskutujte zajedno sa nama o DN-u. Nećete se pokajati ako se registrujtete. ^^

Join the forum, it's quick and easy

Death Note Serbia
Dobrodošli na prvi srpski forum o Death Note-u.Registrujte se,pročitajte pravila,i poštujte ih! Budite redovni i diskutujte zajedno sa nama o DN-u. Nećete se pokajati ako se registrujtete. ^^
Death Note Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Death Note Fan Dub/sinhronizacija fanova

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Death Note Fan Dub/sinhronizacija fanova Empty Death Note Fan Dub/sinhronizacija fanova Sub Okt 10, 2009 10:30 pm

air-man

air-man
Šta je smrtna sveska?
Šta je smrtna sveska?

pokrenuo sam sopstvenu sinhronizaciju DN-a ali mi fale glasovi...ako ima zainteresovanih neka se ovde javi ovde a od likova imamo:
Lajta
Rijuka
L
Soichiro Yagami
Sachiko Yagami ?
Aziawi ?
Matsuda ?
Near ?

svi koji su pod znakom pitanja znaci da nije sigurno tako da ako njih mozete da imitirate posaljite glas kao to vaz i za ostale likove

sve sto vam treba jeste mikrofon (cena jhendog mikrofona se krecu izmedju 150-500 din ja sam moj 150 platio), i program Audacity za snimanje glasa stim sto to mezete i u drugim ovog sam se sada setio i solidan je za rad sa glasom

ako vam se vasglas ne svidja svakako ga posaljite jer ga mgu menjati ali se ipak potrudite da odglumite lepio i da glas lici na original ili engleski verziju...verzija srpske spice stize uskoro

za snimanje treba da snimite citat nekog lika, nesto sto je rekao posto smo ovde svi fanovi DN-a predpostavljam da znate neku recenicu od lika kojeg imitirate...ako ne znate recite da vam ja kazem posto sam zapamtio dosta citata Smile

air-man

air-man
Šta je smrtna sveska?
Šta je smrtna sveska?

evo me posle duze vremena pre od prilike mesec dana sam uhvatio da se malo zazam sa tim da vidim kako zvuci i kako da kojistim moj glas...uglavnom sada proba a sledeci put ili joj neki test ili premiera, SVAKA POMOC JE DOBRODOSLA

[You must be registered and logged in to see this link.]
link pogledati na you tube, nema opcija za gledanje klipa pa pora ovako Wink


PS: ako vam je smesno i nesvidja vam se nemojte postovati ovde jer je ovo ipak skarabidzeno za 2 sata a anime kao sto je ovaj zasluzuje mnogo vise paznje i truda Smile

Kira

Kira
Administrator
Administrator

Hmmm....not bad...

air-man

air-man
Šta je smrtna sveska?
Šta je smrtna sveska?

ova nedelje stize noviji experimen koji se nadam da ce bolje ispasti, radi se o epizodi kada Lajt usteka mini TV u cips pa onda kobajagi uci Smile

A

A
Ti si DN šampion
Ti si DN šampion

Evo napravile smo ja i moja drugarica dva videa ali od iste epizode prvi video se moja drugarica zbunil na pocetku ali nema veze , drugi je mnogo bolji i snimano je preko TV

[You must be registered and logged in to see this link.]

http://wolfsrainserbia.forumotion.com

air-man

air-man
Šta je smrtna sveska?
Šta je smrtna sveska?

dali imate mozda jedan PC mikrofon jer je kvalitet ovoga los pa nemogu da procenim kojos joja uloga odgovara, ja sam moj fan dub oduzio zato sto sam se dogovorio sa jednim drugom da on bude rjuk oa da probam njegov glas bes ikakve modulacije da bude pa koliko toliko prirodan ali nista od toga jer se njemu nista neradi pa sam mislio sam ali sam onda izgubio CD na kom mi je bio sva materijal koji sam bas dobro spremio... uglavnom probajte da snimite glasove ali prirodan glas jer sam sa zenskim ulogama u velikom manjku Wink

air-man

air-man
Šta je smrtna sveska?
Šta je smrtna sveska?

[You must be registered and logged in to see this link.]

novi fan dub, nije los ako i racunamo da sochiro i L imaju glasove kao da su na drogama Wink prokometarisite

A

A
Ti si DN šampion
Ti si DN šampion

Ja nemam mikrofon ali ja i drugarica se spremimo i malo zbunimo npr ja trebam ness da kazem a ona upadne, jedino preko moba mogu da snjimam i da glasove dajemo

http://wolfsrainserbia.forumotion.com

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu