Death Note Serbia
Dobrodošli na prvi srpski forum o Death Note-u.Registrujte se,pročitajte pravila,i poštujte ih! Budite redovni i diskutujte zajedno sa nama o DN-u. Nećete se pokajati ako se registrujtete. ^^

Join the forum, it's quick and easy

Death Note Serbia
Dobrodošli na prvi srpski forum o Death Note-u.Registrujte se,pročitajte pravila,i poštujte ih! Budite redovni i diskutujte zajedno sa nama o DN-u. Nećete se pokajati ako se registrujtete. ^^
Death Note Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Najbolji prijatelj na 4umu?

+3
Lawliet<3
Kira
MISA-MISA CHAN AMANE
7 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Najbolji prijatelj na 4umu? Empty Najbolji prijatelj na 4umu? Pon Okt 19, 2009 4:15 pm

Gost

Anonymous
Gost

Koji wam je?

2Najbolji prijatelj na 4umu? Empty Re: Najbolji prijatelj na 4umu? Pon Okt 19, 2009 7:51 pm

MISA-MISA CHAN AMANE

MISA-MISA CHAN AMANE
Šta je smrtna sveska?
Šta je smrtna sveska?

svi su mi najjjjj!!

3Najbolji prijatelj na 4umu? Empty Re: Najbolji prijatelj na 4umu? Uto Okt 20, 2009 1:02 am

Kira

Kira
Administrator
Administrator

Da,svi clanovi su super.Ne mogu da izdvojim samo jednog.Uglavnom drustvo sa Bleach foruma,mada opet,skoro su svi ovde i na Bleachu.Evo nekih:Kira-sama,Matsuda's girl,Misa,Kenshin,Misa-Misa,Toma...

4Najbolji prijatelj na 4umu? Empty Re: Najbolji prijatelj na 4umu? Uto Okt 20, 2009 3:12 pm

Lawliet<3

Lawliet<3
Administrator
Administrator

Ja takodje nemogu izdvajati,ima njih dosta sa jednog code lyoko foruma,i sa ovog foruma neki chlanovi ofc!A to su:David (Lelouch,a na owom foruma Swapking),Lena,Tia,Milica (~Mello Lover~),Aiko (Euphe),Teodora (Kira),Sara (Matsudas girl),MisaFANFOREVER,i mozhda josh neko.....

http://deathnotethebest.forumsr.net

5Najbolji prijatelj na 4umu? Empty Re: Najbolji prijatelj na 4umu? Uto Okt 20, 2009 4:47 pm

Kira-sama

Kira-sama
Šta je smrtna sveska?
Šta je smrtna sveska?

Kira ::Da,svi clanovi su super.Ne mogu da izdvojim samo jednog.Uglavnom drustvo sa Bleach foruma,mada opet,skoro su svi ovde i na Bleachu.Evo nekih: Kenshin, Toma...

same here. i dodala bih masu(theBGsbiggestdileja-bleach 4um), bojanu i teu isto sa bleach foruma i verovatno jos neko....trenutno ne mogu da se setim

6Najbolji prijatelj na 4umu? Empty Re: Najbolji prijatelj na 4umu? Uto Okt 20, 2009 5:49 pm

Kira

Kira
Administrator
Administrator

Da,i Masa,al' ne znam koji joj je nick ovde.

7Najbolji prijatelj na 4umu? Empty Re: Najbolji prijatelj na 4umu? Sre Okt 21, 2009 4:22 pm

Kira-sama

Kira-sama
Šta je smrtna sveska?
Šta je smrtna sveska?

Kira ::Da,i Masa,al' ne znam koji joj je nick ovde.

ne znam ni ja. mozda idiot child iz zezancije(ja sam date kreten).... ne bih da je uvredim, nema ljutis

8Najbolji prijatelj na 4umu? Empty Re: Najbolji prijatelj na 4umu? Pon Okt 26, 2009 3:42 am

Radiant Eclipse

Radiant Eclipse
Šta je smrtna sveska?
Šta je smrtna sveska?

ummmm....msm da nemam...tj nikoga ne poznajem.... ne brinite se dovucicu nekoga... xD

9Najbolji prijatelj na 4umu? Empty Re: Najbolji prijatelj na 4umu? Sre Dec 16, 2009 11:35 pm

Princess []f Crime

Princess []f Crime
Očistio/la si svet od kriminalaca
Očistio/la si svet od kriminalaca

hmmm.... olja (misa), lena , daca (david, tj Swapking), mica, tia s njima se najvise druzim Very Happy
pa nasam se da cu i ostale da upoznam Very Happy i da mi budu soop friendovi Very Happy

10Najbolji prijatelj na 4umu? Empty Re: Najbolji prijatelj na 4umu? Sub Jan 09, 2010 10:01 pm

A

A
Ti si DN šampion
Ti si DN šampion

Ma svi

http://wolfsrainserbia.forumotion.com

11Najbolji prijatelj na 4umu? Empty Re: Najbolji prijatelj na 4umu? Ned Jan 10, 2010 8:06 pm

Kira

Kira
Administrator
Administrator

A ::Ma svi

Dobro kazes,clanovi zakon!

12Najbolji prijatelj na 4umu? Empty Re: Najbolji prijatelj na 4umu? Ned Jan 10, 2010 9:56 pm

Lawliet<3

Lawliet<3
Administrator
Administrator

Kira ::
A ::Ma svi

Dobro kazes,clanovi zakon!
lol,da Smile

http://deathnotethebest.forumsr.net

13Najbolji prijatelj na 4umu? Empty Re: Najbolji prijatelj na 4umu? Sub Avg 28, 2010 11:44 pm

Princess []f Crime

Princess []f Crime
Očistio/la si svet od kriminalaca
Očistio/la si svet od kriminalaca

Slazem se!
zaboravite ono izdvajanje. glupo je -.- Smile

14Najbolji prijatelj na 4umu? Empty Re: Najbolji prijatelj na 4umu? Ned Avg 29, 2010 2:23 pm

Lawliet<3

Lawliet<3
Administrator
Administrator

Al ipak mora se...
Tea,Naty,Ema,Ana i mozda Anja :3

http://deathnotethebest.forumsr.net

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu