Death Note Serbia
Dobrodošli na prvi srpski forum o Death Note-u.Registrujte se,pročitajte pravila,i poštujte ih! Budite redovni i diskutujte zajedno sa nama o DN-u. Nećete se pokajati ako se registrujtete. ^^

Join the forum, it's quick and easy

Death Note Serbia
Dobrodošli na prvi srpski forum o Death Note-u.Registrujte se,pročitajte pravila,i poštujte ih! Budite redovni i diskutujte zajedno sa nama o DN-u. Nećete se pokajati ako se registrujtete. ^^
Death Note Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

What!Another Hatake , Namikaze and Uchiha

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1What!Another Hatake , Namikaze and Uchiha Empty What!Another Hatake , Namikaze and Uchiha Ned Maj 09, 2010 11:57 pm

A

A
Ti si DN šampion
Ti si DN šampion

Dakle ovo je moja prica i niko ne sme da je ukrade imace vise chaptera tako da nemojte govoriti da je vase ili da je vasa ideja.Anime nije moj ali na osnovu njega je napravljena ideja.I nemojte ovde komentarisati nego napravite temu molim vas HVALA

Upoznavanje sa likovima

Legendarni ludaci za koje svako selo zna sem Konohe.dozi ce u konohu sa 12 godina pridruzice se naruttu i biti u istom timu i bice otkriveni na kraju i ziveti cudnim zivotom.

William Hatake
On je vodja tima i prvi sin Michaela Hatakea i Rin.Ima belu kosu i crte kao drugi hokage , posto mu je pra pra unuk.Ima sharingan i zna sve jutsue,genjutsue i taijitsue.Ima belu kosu,plave oci.njegov san je da postane Sanin.(jos niko ne zna za njega)

Cole Hatake
On je brat Vila i drugi sin Michaela Hatakea i Rin.Ima braon kosu kao prvi hokage.Ima sharingan ali ga ne koristi.Zna da se bori ali ne voli , vise voli da pomaze ljudima.Njegov san je da postane najbolji medicinski tehnicar.(jos niko ne zna za njega)

Nicolas Namikaze
On je drugi sin Minata Namikazea i Naruto jos ne zna za njega.Ima zutu kosu i plave oci i bolji je od naruta u nekim tehnikama.Zna da radi tehnike kao ovi sa kekei genkaiem.Njegov san je isti kao i narutov da postane Hokage.

David Uchiha
On je sin Obita Uchihe.Ima crnu kosu i stalan sharingan na desnom oku pa zato nosi naocare od kojih se ne vidi oko.Lud je mnogo i ima traumu od Itachia.Zna dosta tehnika ali kad se bri stane mu mozak jer je lud i nece da je iskoristi.Njegov san je da postane najbolji Jounin i trener.(jos iko ne zna za njega)

Kristina Uchiha
Ona je se cerka Obita i sestra Davida.Mrzi ga mnogo ali i voli ga.Ima sharingan koji koristi samo u teskim borbama.Ima braon kratku kosu i plave oci.Zna dosta tehnika ali ona isto zeli da postane meicinski nindza.(jos niko ne zna za nju)

Ema Nara
Ona je iz porodice Nara i druzila se sa Shikamaruom dok ona nije morala da se preseli i jedino Nar znaju za nju.Ima braon kratku kosu i braon oci.Zna mnogo tehnika sa senkama koje ne znaju mnogo Nara.(samo nare znaju za nju)

Julija Hyuuga
Ona je iz porodice Hyuuga.Imala je brata koji je nazalost umro u borbi sa Orochimaruom.Neke hyuge samo znaju za nju.Ima crnu kratku kosu i zna da skloni byakugan da niko ne zna da je iz hyuge.Zna dosta tehnika koje radi bolje od nejia i hinate.Njen san je da postane majstor trigrama.(neke hyuuge znaju za nju)



Poslednji izmenio A dana Pon Maj 10, 2010 12:26 am, izmenjeno ukupno 1 puta

http://wolfsrainserbia.forumotion.com

A

A
Ti si DN šampion
Ti si DN šampion

CHAPTER I


Dakle ovih 7 nindzi nece biti sti oni ce promeniti boju kose da ih ne bi otkrili sakrivace kekegenkai.
Divno sunce obasjalo je Konohu.Deca su zurila u skolu.Svi su seli na svoja mesta i spavali.Odjednom usao je Cetvrti hokage.

Minato: dobar dan deco
Svi(uspavano):Dobar dan hokage
Minato: Danas cete dobiti 7 novih drugara sad ce da dodju budite pristojni

Svi su se cudili i odjednom culo se kucanje.

William(ceskajuci svoju braon kosu): Dobar dan,izvinite sto kasnimo presrele su nas jedne nindze kojimo smo 100 puta morali da objasnjavamo gde je selo caja.
Minato: Dobar dan, sledeci put nemojte da kasnite sedite na bilo koje mesto.

Naruto je skocio i odma je sve njih upoznao tako su i drugi.William,Nicolas i David odma su dobili fanove koji ce ih smarati ceo zivot.
Izasli su napolje i pratio ih je naruto sa saskeom koji nije bas nestozeleo da ih upozna bili su mu "cudni".

Naruto: gde ste ljudi,i kako vam se cini skola?
Will: Dobra je i hokage je veoma pristojan
Naruto: To je moj otac
David: Nisam znao drago mi je(lagao je ali sta je mogo da uradi moraju da cuvaju tajne)
Cole: Ko si ti crnokosi vdim iz klana Uciha si, ja sam Cole Nagano
Saske: Ja sam Saske Uchiha
Devojke: Ja sam Kristina,ja sam Ema a ja sam Julija i nismo bas neki fanovi uchiha klana nemoj da uzmes za zlo
Saske: dobro je da neke devojke nece hteti da e muce
Will: Stvarno te muce vidim neke ce poceti i nas uzas jedan
Naruto: Ocete kod mene danas pozvacu i moje drugare iz peska
Will: Ok a ko su oni mozda ih znam
Naruto: Gaara,Temari i ludak sa zlim lutkama Kankuro
David: Lutke gde tokliko ih ima
Kristina: Ne brini nestale su nema ih
Sasuke: Sta je njemu?
William: Ima fobiju od lutaka napale su ga kad je imao 5 godina
Naruto: Stvarno?Ja mrzim lukte,one su zle
Cole: Ajmo ljudi idemo videcemo se sutra cao
David: A neeee ocu jos da mucim ucihu
Cole: Dobro kako oces
Devojke: Nas tri idemo do devojaka aj cao
Decaci: Cao
Naruto: Moram da vas upoznam sa Kibom,Shikamaruom i Cojiem e oni su super
William: Cool prvi dan skole i znacu njih pola
Nicolas: Kad cemo na ramen?
Naruto: Volis ramen!?Bices moj najbolji drug
William: On je moj najbolji drug mi emo osvojiti ceo svet.Svi ce cuti za nas Sanin i Hokage oslobadjaju gradove
Naruto: Hokage???To cu biti ja ko to od vas dvoje oce da bude?
Nicolas: Ja ocu on oce Sanin da bude opsednut je time
Cole: E idem ja da vidim gde ima ness za prvu pomoc treba mi dosta stvari.Cao
Svi: Cao
David: A gde sam ja u prici?
Saske: Mrze te ocigledno je
William: Ne mrzimo ga on oce najbolji trener i jpunin da postane
Saske: Bedno
David: A sta ces ti da budes?A?Hokage?
Sasle: Necu to da budem zlim da obnovim moje selo
William: Extra,a sta se desilo?
Saske: Radije ne bi o tome ali verujte mi orochimaru je kriv za sve
Nicolas: Znaci svi su umrli po tvojoj reakciji?
Saske: Da,jedini preostali zivi je moj ujak Obito,Itachi i ja
William: Stvarno mi je zao e aj vas castim sve ramenom ocete?
Naruto: DAAAAAAA!!!RAMEN!!!
Nicolas: Posto smo novi odvedi nas do najboljeg ramen restorana

http://wolfsrainserbia.forumotion.com

A

A
Ti si DN šampion
Ti si DN šampion

CHAPTER II

Zamalo otkriveni

Dani su prolazili i meseci i vreme je bilo da se deca rasporede u timove.
Minato: joj imam mali problem.Kakashi!..Kakashi jel slusas?
Kakashi: Huh nesto si rekao?
Minato: Spusti tu knjizurinu zar nemas zenu?
Kakashi: Imam ali volim da citam evo sta si rekao?
Minato: Sve ucenike sam razvrstao sem onih 7 novih.Nemam gde da ih stavim mozda bi ih ti hteo?
Kakashi: Dakle 7 njih + ono troje je 10 ajde nema veze
Minato: Hvala ti mnogo
Iruka: Deco danas cete biti razvrstani u timove u jednom timu ce ih biti 10
Ino: Kako to sensei?
Iruka: Nije bio dovoljno mesta
I tako prica je i doso do tima 7
Iruka: Tim 7 Naruto Namikaze,Sakura Haruno,Saske Uchiha,Willian Nagano,Cole Nagano,Nicolas Hashirama,Ema Nara,Julija Hyuuga,Kristina Vajazaki i David Vajazaki
David: TO MATORE VILLE ZAJEDNO SMO JAO I SA UCHIHOM SAM JAO EXTRA!!!
Iruka: Davide sedi ili ces biti premeten u drugi tim.Dakle Tim 8 Kiba Inuzuka,Hinata Hyuuga i Shio Aburame.Tim 10 Ino Yamanaka,Shikamaru Nara i Choji Akimichi.Sada svi idite do vrata sa vasim brojem tima.
Naruto: Bas se pitam ko nam je sensei
Saske: Pa znas vec sta se pitas
Naruto: Aj opet stavimo sundjer
William: Opet?Vec ste to radili?
Sakura: Ne obracite paznju ludi su njih doje
Kakashi: Zravo svima wow dosta vas je ajde idemo da se upoznamo
David: Gde kod tebe kuci?
Kakashi: Ne,pratite me.Ovako ja cu prvi: Ja sam Kakashi Hatake,volim maske,Jirayine knjige i da kasnim.Ne volim kada neko nekog upotrebljava jednog i dvoje protiv mene,da bi se pojavio negde na vreme.Moj san za buducnost je da vas 10 prodjete Chunin ispite u prvom pokusaju i to se nije dogodilo jos od Sanina,Kad sam se vratio pre 14 godina,spasio sam zivot mom najboljem prijatelju Obitu,dakle nisam dobio sharingan.Sad ti zutokosi
David: Cekajte sta to znaci kad sam se vrato sta je ovo?
Kakashi: Am hteo sam da kazem kad sam imao 14 godina
William: Provalili smo te jer si spomenuo i sharingan , ok ko si ti?
Kakashi: Ja am Kakashi i sve samvam rko aj necete reci ovo sto cu da vam kazem.Nas cetvoro smo iz buducnosti i mi smo se vratili da ispravimo mnogo stvari znamo sve skoro unapred.
Naruto: Ja sam Naruto Namikaze i moj otac je jos ziv i Hokage.Volim ramen i Therapy jutsu.Ne volim osvetu i idiote koji jure na rcun svega ostalog.Moj san je za buducnost je naravno da postanem Hokage i da pomognem mojim starim i buducim prijateljima.
Saske: Ja sam Saske Uchiha,Volim osvetu,da postajem jaci i krastavce.Ne volim slatke stvari,fanovke, i ljude koji "zaboravljaju" da mi kazu da je Tsunade nasla nacin da izleci stetu koju Magyrkou nanosi.Moj san je da se osvetim svima koji su se osecali lose prema meni,kao Orochimaru,Kabuto i Madara.
Sakura: Ja sam Sakura Haruno.Volim ljude koji veruju u sebe i koji inspirisu i naravno mrzim osvetu i opsednute idiote koji su odbacili sve.Moj an je da postanem najbolji medicinski nindza koji je Kooha ikad videla.
Cole: i ti cool
William: Ja sam William Nagano ali zovite me Vil.Volim da treniram.Ne volim fanovke i ljude koji muce druge ljude.Moj san je da postanem Sanin.
Cole: Ja sam Cole Nagano i brat Vila.Volim da pomazem ljudima,ne volim da se borim ali sta ces mora.Moj san je da postanem najbolji medicinski nindza.
Nicolas: Ja sam Nicolas Hashirama.Volim ramen i samo ramen.Ne volim ljude koji ne vole ramen i one koje me uporedjuju sa nekim.Moj san je da postanem Hokage.
Naruto: Ne mozes i ti
Nicolas: Ne znaima me jaci sam od tebe
William: Ne svadjajte se ko deca od 3 godine
David: Da nastavimo Ja sam David Uchiha.Volim naocare i mrzim Itachia od kojeg imam traume,ne volim paukove.Moj san je da postanem ajbolji jounin
Saske: Uchiha???
David: Jao izvinite opsednut sam uchihama pa mislim da sam i ja uchiha.Ja sam David Vajazaki
Nauruto: To je cudno prezime i vi se cudni
Sakura: Da,slazem se da niste spiuni
William: Koji bre crni spijuni bili smo u Anbuu ali smo pobegli jer je bilo veoma dosadno
Kakashi: Bili ste u anbuu?svi???
Kristina: Nismo nas 3 bile i cole .Ja sam Kristina Vajazaki i sestra mog ludog brata Davida.Volim da pomazem ljudima,ne volim idiote i Itachia jer je napao mog brata.Moj san je isto da postanem najbolji medicindki nindza.
Ema: Ja sam Ema Nara iz porodice nara.Volim jelene i tehnike senki.Ne volim da mislim puno tako da ne ocekujte mnogo od mene,Moj san je da postanem najbolji majstor u senkama.
Naruto: PLasim se neces me udavitit?
Ema: Sto b te udavila?
Naruto: Sad imam jos jedog neprijatelja i to u timu ti sa senkama ne volim senke
Julija: Niste normalni.Ja sam Julija Hyuga iz porodice hyuga.Volim byagkugan i sve u vezi njega,naravno i ramen obozavam.Ne volim ljud koji pokusavaju da uniste kekei genkaiste.Moj san je da postanem najbolja u izvodjenju trigrama.
Kakashi: U redu od sutra cemo da pocnemo sa treningom
Naruto: A sto!!!E da mozemo sve D-rank misije da padnemo i vise da nam ne daju
William: To bi bila velika sramota za nekoga ko oce da postane hokage
Naruto: Boli me uvo bolje su ove C,B i A rank misije
Saske: david jel dazasto si opsenut uchihama?I sto mrzis mog brata?
David: O to je veoma dugacka i potresa prica ne bi da pricam deo sa itachiem.
William: Evo ja cu jer ce on poludeti.Ovako dva dana nakon masakra mi smo otisli u obilazak uchiha sela.Cudili smo se sta se desilo.David je trcao u svaku kucu.Voleo je uchihe zbog vatre.Tako da smo ga izgubili trazili smo ga.I odjednom se cuo vrisak.Trcali smo i zatekli Itachia iznad njega stego mu je vrat i bacio mu je nesto u oko i hteo je nas da napadne.Nije licio na Itachia koga smo znali u Anbuu,ali deo koji ne zna David je da to nije bio on.Bio je to Orochimaru mislio je da on ima sharingan jer je nosao crvena sociva svuda.Pogledao nas je sve opet i pobegao
David: iiiiiii,nemoj vise da pricas,nemoj.nemoj,nemoj!!!Itachi svuda oko mene oce da mi uzmu sharingan ubi ih vile
Kristina: De de nestali su,nema Itachia i ti nemas sharingan tako da te nece ubiti.
Nicolas i Julija : Ajmo na ramen!!!
Naruto: Necemo danas idemo kod mene secate se.
Cole: O da ima tvoj otac da nas kolje.e aj mo nas troje kod Tsunade da nas uci medicinskim tehnikama.
Sakura i Kristina: Ajde idemo mi Cao
Naruto: Posle dodjite kod mene kuci
Nicolas: A sta milis da dodjemo kada zavrsimo sve pre chunin ispite msmtek smo se upoznali
Naruto: Dobro moze tada ce doci ovi iz peska

http://wolfsrainserbia.forumotion.com

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu