Death Note Serbia
Dobrodošli na prvi srpski forum o Death Note-u.Registrujte se,pročitajte pravila,i poštujte ih! Budite redovni i diskutujte zajedno sa nama o DN-u. Nećete se pokajati ako se registrujtete. ^^

Join the forum, it's quick and easy

Death Note Serbia
Dobrodošli na prvi srpski forum o Death Note-u.Registrujte se,pročitajte pravila,i poštujte ih! Budite redovni i diskutujte zajedno sa nama o DN-u. Nećete se pokajati ako se registrujtete. ^^
Death Note Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Komenteri o Near-u

+21
Whassup
Princess []f Crime
~Evil Mastermind~
MiLcY
Elverith
Keehl
Near's girlfriend
Rai no Kizuna
A
*mia*loves*N*
MICKO
DoktorkaZaLjubav
toma-kun
near
Kira
yuyuhakusho4eva
love4light
Tia
Swapking
Lena
Lawliet<3
25 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Ići dole  Poruka [Strana 5 od 5]

1Komenteri o Near-u - Page 5 Empty Komenteri o Near-u Pon Jul 20, 2009 12:29 am

Lawliet<3

Lawliet<3
Administrator
Administrator

First topic message reminder :

Ovde cemo pisato o Near-u

http://deathnotethebest.forumsr.net

101Komenteri o Near-u - Page 5 Empty Re: Komenteri o Near-u Čet Jul 01, 2010 8:29 pm

Rai no Kizuna

Rai no Kizuna
Moderator
Moderator

Kira ::
Whassup ::Mmm... Ne znam. Ja se ne bih tako ponasala. Zaista, sto taj spoiler kaze, boli ga uvo. Vidis da je on presrecan sto nema emocije i sto nikoga ne voli. Inace bi mozgao kako da to odradi a da nikoga ne zrtvuje... :/ Ovako ne mora time da se "bakce".

Agree xD
I ja se slažem Very Happy

102Komenteri o Near-u - Page 5 Empty Re: Komenteri o Near-u Sub Avg 21, 2010 2:16 pm

Just a Fan

Just a Fan
Šta je smrtna sveska?
Šta je smrtna sveska?

Dečko je mnogo pametan za svoje godine.. xixi.. xDD

103Komenteri o Near-u - Page 5 Empty Re: Komenteri o Near-u Sub Avg 21, 2010 9:04 pm

Lawliet<3

Lawliet<3
Administrator
Administrator

To je tacno...neki misle da kopita L-a (*citaj predhodne komentare*),mada meni je simpatican...

http://deathnotethebest.forumsr.net

104Komenteri o Near-u - Page 5 Empty Re: Komenteri o Near-u Ned Avg 22, 2010 12:47 am

Rai no Kizuna

Rai no Kizuna
Moderator
Moderator

Jeste nisam rekla da je glup ali on misli da je nenadmašno pametam pa se ku*či(da izvinete xD Neznam kako drukčije da objasnim,nervira me xDDD)

105Komenteri o Near-u - Page 5 Empty Re: Komenteri o Near-u Ned Avg 22, 2010 12:17 pm

Lawliet<3

Lawliet<3
Administrator
Administrator

A nije...on samo resava slucaj na svoj nacin...mozda tako izgleda al zasto bi to radio...
A da nije pametan bili bi ste srecni?? I onda bi Light pobedio -.-

http://deathnotethebest.forumsr.net

106Komenteri o Near-u - Page 5 Empty Re: Komenteri o Near-u Pon Avg 23, 2010 3:42 am

Whassup

Whassup
Šta je smrtna sveska?
Šta je smrtna sveska?

Hehe, ja bih u tom slucaju bila savrseno srecna. ^^ ;D

107Komenteri o Near-u - Page 5 Empty Re: Komenteri o Near-u Sre Avg 25, 2010 11:33 am

Kira

Kira
Administrator
Administrator

Misa ::A nije...on samo resava slucaj na svoj nacin...mozda tako izgleda al zasto bi to radio...
A da nije pametan bili bi ste srecni?? I onda bi Light pobedio -.-

Pobedio bi Light njega i ovako i onako,garant xDDD Samo da Mikami nije zabrljao -_-
Inace,i dalje me nervira xD

108Komenteri o Near-u - Page 5 Empty Re: Komenteri o Near-u Ned Jan 23, 2011 12:48 am

~Evil Mastermind~

~Evil Mastermind~
Moderator
Moderator

Near is too cold-skined to lose. :\ nema sanse.

Volim ga. Laughing

http://japanmaniaserbia.forumotion.com/forum.htm

109Komenteri o Near-u - Page 5 Empty dbfdbf Čet Mar 14, 2013 9:35 pm

YagamiKira

YagamiKira
Šta je smrtna sveska?
Šta je smrtna sveska?

Near...Ne volim ga,Light umire posle zbog njega,ali ce Light postati shinigami Twisted Evil

110Komenteri o Near-u - Page 5 Empty Re: Komenteri o Near-u Uto Jan 21, 2014 6:18 pm

dacaskor

dacaskor
Šta je smrtna sveska?
Šta je smrtna sveska?

Malo preterano pametan Wink

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 5 od 5]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu