Death Note Serbia
Dobrodošli na prvi srpski forum o Death Note-u.Registrujte se,pročitajte pravila,i poštujte ih! Budite redovni i diskutujte zajedno sa nama o DN-u. Nećete se pokajati ako se registrujtete. ^^

Join the forum, it's quick and easy

Death Note Serbia
Dobrodošli na prvi srpski forum o Death Note-u.Registrujte se,pročitajte pravila,i poštujte ih! Budite redovni i diskutujte zajedno sa nama o DN-u. Nećete se pokajati ako se registrujtete. ^^
Death Note Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Komenteri o L.-u!!!

+28
Bernkastel
Dylis
Ivana <3 !
~Evil Mastermind~
MiLcY
kiki L
Caramell_Glitter_Chaos
Keehl
Scar
Rai no Kizuna
A
Lawliet
*mia*loves*N*
♥Bloody Rose♥
Fingolfin
Kira-sama
air-man
Kenshin Himura
DoktorkaZaLjubav
near
Princess []f Crime
Kira
yuyuhakusho4eva
love4light
Swapking
Tia
Naomi
Lawliet<3
32 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 5 od 6]

1Komenteri o L.-u!!! - Page 5 Empty Komenteri o L.-u!!! Pon Jul 20, 2009 12:23 am

Lawliet<3

Lawliet<3
Administrator
Administrator

First topic message reminder :

Ovde cemo pisati o L.-u

http://deathnotethebest.forumsr.net

101Komenteri o L.-u!!! - Page 5 Empty Re: Komenteri o L.-u!!! Pet Apr 09, 2010 8:57 pm

Lawliet<3

Lawliet<3
Administrator
Administrator

LOL,da,i ja

http://deathnotethebest.forumsr.net

102Komenteri o L.-u!!! - Page 5 Empty Re: Komenteri o L.-u!!! Pet Apr 09, 2010 9:41 pm

MiLcY

MiLcY
Upoznaješ se sa DN-om
Upoznaješ se sa DN-om

Ja bi ga konzumirala i za dorucak i rucak i veceru.A moze i za uzinu... Very Happy

103Komenteri o L.-u!!! - Page 5 Empty Re: Komenteri o L.-u!!! Pet Apr 09, 2010 10:36 pm

~Evil Mastermind~

~Evil Mastermind~
Moderator
Moderator

Nema spama ljudi.Olja molim te uozbilji se.

@T

He's totally cool.

http://japanmaniaserbia.forumotion.com/forum.htm

104Komenteri o L.-u!!! - Page 5 Empty Re: Komenteri o L.-u!!! Pet Apr 09, 2010 11:45 pm

Rai no Kizuna

Rai no Kizuna
Moderator
Moderator

MiLcY ::Mogla bi o njemu do sutra da pisem.

Jedna devojka sa YouTube-a je rekla:
"I thought that falling in love with fictional character in sickness and stupidity.But,when I saw Itachi Uchiha my world has changed radically."

To bi i ja mogla reci za L-a.XD
Svidja mi se sto je jedinstven,unikatan lik,sto je veoma inteligentan i sladak.<3
Ma,prosto ga o b o z a v a m...
Hahahah...razumem vas..isto se osećam XD

105Komenteri o L.-u!!! - Page 5 Empty Re: Komenteri o L.-u!!! Pet Apr 09, 2010 11:50 pm

MiLcY

MiLcY
Upoznaješ se sa DN-om
Upoznaješ se sa DN-om

Natalija Lawliet ::
MiLcY ::Mogla bi o njemu do sutra da pisem.

Jedna devojka sa YouTube-a je rekla:
"I thought that falling in love with fictional character in sickness and stupidity.But,when I saw Itachi Uchiha my world has changed radically."

To bi i ja mogla reci za L-a.XD
Svidja mi se sto je jedinstven,unikatan lik,sto je veoma inteligentan i sladak.<3
Ma,prosto ga o b o z a v a m...
Hahahah...razumem vas..isto se osećam XD

Smile

106Komenteri o L.-u!!! - Page 5 Empty Re: Komenteri o L.-u!!! Sub Apr 10, 2010 10:45 am

A

A
Ti si DN šampion
Ti si DN šampion

MiLcY ::
Natalija Lawliet ::
MiLcY ::Mogla bi o njemu do sutra da pisem.

Jedna devojka sa YouTube-a je rekla:
"I thought that falling in love with fictional character in sickness and stupidity.But,when I saw Itachi Uchiha my world has changed radically."

To bi i ja mogla reci za L-a.XD
Svidja mi se sto je jedinstven,unikatan lik,sto je veoma inteligentan i sladak.<3
Ma,prosto ga o b o z a v a m...
Hahahah...razumem vas..isto se osećam XD

Smile

http://wolfsrainserbia.forumotion.com

107Komenteri o L.-u!!! - Page 5 Empty Re: Komenteri o L.-u!!! Čet Maj 27, 2010 9:48 pm

Ivana <3 !

Ivana <3 !
Šta je smrtna sveska?
Šta je smrtna sveska?

Super lik........Very Happy

108Komenteri o L.-u!!! - Page 5 Empty Re: Komenteri o L.-u!!! Pon Jun 28, 2010 12:13 am

Dylis

Dylis
Šta je smrtna sveska?
Šta je smrtna sveska?

Jedinstven je. Very Happy

109Komenteri o L.-u!!! - Page 5 Empty Re: Komenteri o L.-u!!! Pon Jun 28, 2010 12:30 am

Bernkastel

Bernkastel
Šta je smrtna sveska?
Šta je smrtna sveska?

Divno stvorenje. <3
Unikat ^^

110Komenteri o L.-u!!! - Page 5 Empty Re: Komenteri o L.-u!!! Pon Jun 28, 2010 12:46 pm

Lawliet<3

Lawliet<3
Administrator
Administrator

^^ Yes,a najvise mi se svidja sto je cudak i tajanstven Very Happy

http://deathnotethebest.forumsr.net

111Komenteri o L.-u!!! - Page 5 Empty Re: Komenteri o L.-u!!! Pon Jun 28, 2010 7:15 pm

Kira

Kira
Administrator
Administrator

Agree sa svima vama ^^

112Komenteri o L.-u!!! - Page 5 Empty Re: Komenteri o L.-u!!! Sre Jun 30, 2010 6:38 pm

Whassup

Whassup
Šta je smrtna sveska?
Šta je smrtna sveska?

Nisam odusevljena njime, uopste. Kao lik iz anime, genijalan je, jer je vrlo originalan i neponovljiv. Ali, sam po sebi, kao osoba, uopste mi se ne svidja. Davala bih razloge, ali ne bih da nerviram njegove fanove. Smile

113Komenteri o L.-u!!! - Page 5 Empty Re: Komenteri o L.-u!!! Sre Jun 30, 2010 11:50 pm

Kira

Kira
Administrator
Administrator

Whassup ::Nisam odusevljena njime, uopste. Kao lik iz anime, genijalan je, jer je vrlo originalan i neponovljiv. Ali, sam po sebi, kao osoba, uopste mi se ne svidja. Davala bih razloge, ali ne bih da nerviram njegove fanove. Smile

Ma,slobodno(mozda ovo govorim jer nisam L fanatic Very Happy ),na kraju krajeva,forumi i sluze kako bismo diskutovali i razmenili misljenja,A posto dosad nisam naisla bas na mnogo ljudi kojima se L na bilo koji nacin ne svidja,bas bih volela da cujem sta imas da kazes ^^ Mada,ja te ne teram,ako neces,ne moras Very Happy

114Komenteri o L.-u!!! - Page 5 Empty Re: Komenteri o L.-u!!! Čet Jul 01, 2010 2:53 am

Whassup

Whassup
Šta je smrtna sveska?
Šta je smrtna sveska?

E, samo mi je trebao neko da me razveze. Very Happy

Prvo: Covek me nervira, jer je do te mere opsednut pravdom, da je bio spreman da zrtvuje druge ljude, radi svojih eksperimenata. Jako je arogantan i malo se vise ku*ci kada se usudjuje da proziva Kiru u drugoj epizodi. Onda, voli da igra one svoje mind games gluposti. Da sam ja na mestu Lightovog caleta, opalila bih mu samar kada je predlozio onu farsu sa egzekucijom, a ne mogu ni da pomislim sta je njima dvojema, a pogotovo Lightu prolazilo kroz glavu u tim trenucima. To je prosto nehumano i ne vidim kako je mogao tako daleko da ide. Jako je iskren, do te mere da uopste ne razmislja kakve ce posledice na drugim ljudima imati njegov odgovor. A onda je u drugim situacijama lazov i vecito testira ljude. Cudan je i asocijalan, ne cudi me sto nema prijatelje. Jaaao, ono kad je rasplakao Aizawu... kada se derao na Matsudu... Vecito sumnjanje na Lighta i sve sto mu je bez milosti priredio...

Ostali razlozi su manje vise kao i u Nearovom slucaju. L ne brine ni za koga sem za sebe. I kada mu je Watari umro pred ocima, nije ni prstom mrdno. Verovatno me izludjuje i to sto je toliko popularan, a ja ne vidim nikakav razlog za to!

That would be it. ^^ Ako sam se svega setila... O.o

115Komenteri o L.-u!!! - Page 5 Empty Re: Komenteri o L.-u!!! Čet Jul 01, 2010 1:14 pm

Kira

Kira
Administrator
Administrator

Znas,o nekima od tih stvari nisam nikada razmisljala i sa nekima se slazem(uglavnom najvise s onim sto ima veze s Kirom(Kira fan,sta ces xDDD) xD),a ta njegova stalna sumnja u Light-a jeono sto mi najvise smeta kod njega xDDD Inace,to sto je arogantan me ne iznenadjuje,na kraju,on je uvek uspevao da resi svaki slucaj(tako da se ne slazem sa delom o popularnosti,mislim da je to zasluzio xD).U svakom slucaju,zanimljivo je(posle dugo vremena) sresti nekoga ko ne misli da je L perfect Very Happy

116Komenteri o L.-u!!! - Page 5 Empty Re: Komenteri o L.-u!!! Čet Jul 01, 2010 2:25 pm

Whassup

Whassup
Šta je smrtna sveska?
Šta je smrtna sveska?

Hehe, ja ih dosta znam. ^^ Vecina je uglavon podlegla pod mojim uticajem. xDD

Ali, onoliko koliko me nervira u animi, toliko me odusevljava u Abridged Series! xDDD Odlican je! Volela bih da je tako cool u animi... Sad

117Komenteri o L.-u!!! - Page 5 Empty Re: Komenteri o L.-u!!! Čet Jul 01, 2010 4:43 pm

Kira

Kira
Administrator
Administrator

Whassup ::Hehe, ja ih dosta znam. ^^ Vecina je uglavon podlegla pod mojim uticajem. xDD

Ali, onoliko koliko me nervira u animi, toliko me odusevljava u Abridged Series! xDDD Odlican je! Volela bih da je tako cool u animi... Sad

Cek',sta je to,kako to da ja ovo nisam gledala O.O
Inace,meni je L super,ali ume ponekad da iznervira.Bolji je od Near-a u svakom slucaju Very Happy

118Komenteri o L.-u!!! - Page 5 Empty Re: Komenteri o L.-u!!! Čet Jul 01, 2010 8:25 pm

Rai no Kizuna

Rai no Kizuna
Moderator
Moderator

Whassup ::E, samo mi je trebao neko da me razveze. Very Happy

Prvo: Covek me nervira, jer je do te mere opsednut pravdom, da je bio spreman da zrtvuje druge ljude, radi svojih eksperimenata. Jako je arogantan i malo se vise ku*ci kada se usudjuje da proziva Kiru u drugoj epizodi. Onda, voli da igra one svoje mind games gluposti. Da sam ja na mestu Lightovog caleta, opalila bih mu samar kada je predlozio onu farsu sa egzekucijom, a ne mogu ni da pomislim sta je njima dvojema, a pogotovo Lightu prolazilo kroz glavu u tim trenucima. To je prosto nehumano i ne vidim kako je mogao tako daleko da ide. Jako je iskren, do te mere da uopste ne razmislja kakve ce posledice na drugim ljudima imati njegov odgovor. A onda je u drugim situacijama lazov i vecito testira ljude. Cudan je i asocijalan, ne cudi me sto nema prijatelje. Jaaao, ono kad je rasplakao Aizawu... kada se derao na Matsudu... Vecito sumnjanje na Lighta i sve sto mu je bez milosti priredio...

Ostali razlozi su manje vise kao i u Nearovom slucaju. L ne brine ni za koga sem za sebe. I kada mu je Watari umro pred ocima, nije ni prstom mrdno. Verovatno me izludjuje i to sto je toliko popularan, a ja ne vidim nikakav razlog za to!

That would be it. ^^ Ako sam se svega setila... O.o

Na ovo moram da odgovorim

Ako misliš na ono što je Lightov ćale hteo da ubije Misu,Lighta i sebe u onim kolima...Složio se zato što je znao da to neće da povredi Lighta i da drukčije ne mogu da ga testiraju da se uvere da nije kira..sam je pristao da radi za L-a(tj. da juri kiru)...On(L) radi na slučaju kira i mora da testira ljude..da vide koliko su mu verni...A derao se na Matsudu zato što je svtarno sve za*ebao i čak bih se i ja izderala na njega....A Aizawi je rekao da slobodno može da ide i da ga on uopšte ne drži da ostane tamo u policiji..Aizawa je sam mogao da bira....I naravno da sumnja u Lighta jer je Light Kira(a on je to oduvek znao i zato mu je sve bez milosti priređivao) a nije ni prstom mrdnuo kad mu je Watari umro pred očima zato što je i on umro 15 sekundi posle..to je sve što sam imala da kažem....Ali ok, ti imaš svoje mišljanje ja svoje,i ne bih da se svađam ni sa kim...

119Komenteri o L.-u!!! - Page 5 Empty Re: Komenteri o L.-u!!! Čet Jul 01, 2010 10:17 pm

Whassup

Whassup
Šta je smrtna sveska?
Šta je smrtna sveska?

Kira ::
Whassup ::Hehe, ja ih dosta znam. ^^ Vecina je uglavon podlegla pod mojim uticajem. xDD

Ali, onoliko koliko me nervira u animi, toliko me odusevljava u Abridged Series! xDDD Odlican je! Volela bih da je tako cool u animi... Sad

Cek',sta je to,kako to da ja ovo nisam gledala O.O
Inace,meni je L super,ali ume ponekad da iznervira.Bolji je od Near-a u svakom slucaju Very Happy

To ti je parodija na Death Note. Svaki fan to mora da pogleda! Crkavanje od smeha! Ako znas dobro Engleski, idi na You Tube i ukucaj Death Note Abridged 1 i trazi onaj koji je napravio Team Dattebayo. U pocetku malo smara, ali vec od druge epizode pocinje ludnica. xDDD

@Natalija Lawliet

Ne brini, pricamo, nema ljutis. Wink Smem li da se protivim? xD

Recimo da si na mestu Lighta ili njegovog caleta. Mozda je sve to bila gluma (mislim, jeste to bila gluma xD), ali je opet jedan horor od iskustva. Ne volim ni da vidim pistolj, kamoli da ga prislonim na celo svog sina. Na Matsudu se derao ne samo taj put kada je uprskao, vec se non stop dere. Jednom ga je i udario. Aizawa se rasplakao jer nije mogao da poveruje da je L mogao to da im uradi, da ponovo stavlja na kocku njihovo poverenje i da ih iznova i iznova testira, iako su tu zrtvovali svoj zivot za njega. I mogu misliti kako ga je naljutio onim: "Ti si se meni oduvek dopadao". Ja bih poludela. Covece, koje ponizenje. I mogao je prstom da mrdne povodom Watarija. Prvo sto mu je palo na pamet bilo je: "Kako, kad samo ja znam njegovo ime?", umesto da pocne da panici. I sumnjao je da je Light Kira, ali mogao je da se ophodi s njime kao sa drugim ljudskim bicima.

Ok, ne nameravam da ljutim L-ove fanove. Nadam se da svi prihvatate razlicita misljenja... :/

120Komenteri o L.-u!!! - Page 5 Empty Re: Komenteri o L.-u!!! Čet Jul 01, 2010 10:37 pm

Rai no Kizuna

Rai no Kizuna
Moderator
Moderator

M nee,ne ljutim se ja svi imamo različita mišljenja...Smile i to je sasvim u redu Smile

121Komenteri o L.-u!!! - Page 5 Empty Re: Komenteri o L.-u!!! Pet Jul 02, 2010 12:51 am

Whassup

Whassup
Šta je smrtna sveska?
Šta je smrtna sveska?

Yay! Very Happy

Thanks, man. Smile

122Komenteri o L.-u!!! - Page 5 Empty Re: Komenteri o L.-u!!! Pet Jul 02, 2010 2:41 pm

Kira

Kira
Administrator
Administrator

@Whassup-Vazi,hvala,pogledacu ^^

Inace:

Spojler:

Ali gde su mu bili dokazi? Jedno je sto on u sebi zna da je ovaj Kira,drugo su dokazi.Sta da je L zaista pogresio u tome i da Light nije Kira(msm,jeste,ali samo dajem primer,ono "kad bi bilo"),moglo je da bude tako.A on bez dokaza ne moze nikome tako nesto da radi,nije u redu.Nadam se da se moze razumeti sta sam htela da kazem Smile

123Komenteri o L.-u!!! - Page 5 Empty Re: Komenteri o L.-u!!! Sub Jul 03, 2010 12:13 am

Whassup

Whassup
Šta je smrtna sveska?
Šta je smrtna sveska?

Nema problema. Smile

I da, potpuno se slazem sa tim sto si rekla.

124Komenteri o L.-u!!! - Page 5 Empty Re: Komenteri o L.-u!!! Sub Jul 03, 2010 5:29 pm

Rai no Kizuna

Rai no Kizuna
Moderator
Moderator

Kira ::@Whassup-Vazi,hvala,pogledacu ^^

Inace:

Spojler:

Ali gde su mu bili dokazi? Jedno je sto on u sebi zna da je ovaj Kira,drugo su dokazi.Sta da je L zaista pogresio u tome i da Light nije Kira(msm,jeste,ali samo dajem primer,ono "kad bi bilo"),moglo je da bude tako.A on bez dokaza ne moze nikome tako nesto da radi,nije u redu.Nadam se da se moze razumeti sta sam htela da kazem Smile
Pa znam,to sam i htela reći...nema dokaze ali samo kažem da mu je sve to priređivao jer je on u sebi znao da je Light Kira

125Komenteri o L.-u!!! - Page 5 Empty Re: Komenteri o L.-u!!! Sub Jul 03, 2010 7:36 pm

Kira

Kira
Administrator
Administrator

Natalija Lawliet ::
Kira ::@Whassup-Vazi,hvala,pogledacu ^^

Inace:

Spojler:

Ali gde su mu bili dokazi? Jedno je sto on u sebi zna da je ovaj Kira,drugo su dokazi.Sta da je L zaista pogresio u tome i da Light nije Kira(msm,jeste,ali samo dajem primer,ono "kad bi bilo"),moglo je da bude tako.A on bez dokaza ne moze nikome tako nesto da radi,nije u redu.Nadam se da se moze razumeti sta sam htela da kazem Smile
Pa znam,to sam i htela reći...nema dokaze ali samo kažem da mu je sve to priređivao jer je on u sebi znao da je Light Kira

I know,ali to opravdanje mu nije dovoljno,bar ja tako mislim xD

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 5 od 6]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu