Death Note Serbia
Dobrodošli na prvi srpski forum o Death Note-u.Registrujte se,pročitajte pravila,i poštujte ih! Budite redovni i diskutujte zajedno sa nama o DN-u. Nećete se pokajati ako se registrujtete. ^^

Join the forum, it's quick and easy

Death Note Serbia
Dobrodošli na prvi srpski forum o Death Note-u.Registrujte se,pročitajte pravila,i poštujte ih! Budite redovni i diskutujte zajedno sa nama o DN-u. Nećete se pokajati ako se registrujtete. ^^
Death Note Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Komenteri o L.-u!!!

+28
Bernkastel
Dylis
Ivana <3 !
~Evil Mastermind~
MiLcY
kiki L
Caramell_Glitter_Chaos
Keehl
Scar
Rai no Kizuna
A
Lawliet
*mia*loves*N*
♥Bloody Rose♥
Fingolfin
Kira-sama
air-man
Kenshin Himura
DoktorkaZaLjubav
near
Princess []f Crime
Kira
yuyuhakusho4eva
love4light
Swapking
Tia
Naomi
Lawliet<3
32 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 6]

1Komenteri o L.-u!!! - Page 2 Empty Komenteri o L.-u!!! Pon Jul 20, 2009 12:23 am

Lawliet<3

Lawliet<3
Administrator
Administrator

First topic message reminder :

Ovde cemo pisati o L.-u

http://deathnotethebest.forumsr.net

26Komenteri o L.-u!!! - Page 2 Empty Re: Komenteri o L.-u!!! Sre Sep 30, 2009 11:21 pm

Kira

Kira
Administrator
Administrator

Aha,i meni... Crying or Very sad

27Komenteri o L.-u!!! - Page 2 Empty Re: Komenteri o L.-u!!! Ned Okt 11, 2009 1:00 pm

Kenshin Himura

Kenshin Himura
Šta je smrtna sveska?
Šta je smrtna sveska?

Drugi omiljeni lik u animea-u... bas je lik do j*ja

28Komenteri o L.-u!!! - Page 2 Empty Re: Komenteri o L.-u!!! Ned Okt 11, 2009 1:10 pm

Kira

Kira
Administrator
Administrator

Kenshin Himura ::Drugi omiljeni lik u animea-u... bas je lik do j*ja

I meni je drugi. Very Happy

29Komenteri o L.-u!!! - Page 2 Empty Re: Komenteri o L.-u!!! Ned Okt 11, 2009 6:11 pm

air-man

air-man
Šta je smrtna sveska?
Šta je smrtna sveska?

ma L je zakon i to bukvalno Very Happy Strah i STREPET Very Happy sto bi moja Baba rekla Laughing Razz

30Komenteri o L.-u!!! - Page 2 Empty Re: Komenteri o L.-u!!! Ned Okt 11, 2009 6:23 pm

Kira

Kira
Administrator
Administrator

air-man ::ma L je zakon i to bukvalno Very Happy Strah i STREPET Very Happy sto bi moja Baba rekla Laughing Razz

Hahaha,da.Ne,stvarno,dobro kazes.

31Komenteri o L.-u!!! - Page 2 Empty Re: Komenteri o L.-u!!! Pon Okt 12, 2009 12:49 pm

Kira-sama

Kira-sama
Šta je smrtna sveska?
Šta je smrtna sveska?

Kira ::Meni je on No.2(odmah posle Lighta).

32Komenteri o L.-u!!! - Page 2 Empty Re: Komenteri o L.-u!!! Ned Nov 08, 2009 2:21 am

Fingolfin

Fingolfin
Upoznaješ se sa likovima
Upoznaješ se sa likovima

Drugi najbolji, ipak nije bolji od Lighta Smile

33Komenteri o L.-u!!! - Page 2 Empty Re: Komenteri o L.-u!!! Ned Nov 08, 2009 3:55 pm

Kira

Kira
Administrator
Administrator

Slazem se XD

34Komenteri o L.-u!!! - Page 2 Empty Re: Komenteri o L.-u!!! Pon Nov 09, 2009 1:54 pm

♥Bloody Rose♥

♥Bloody Rose♥
Šta je smrtna sveska?
Šta je smrtna sveska?

L je meni na drugoom mestu ,Light na trecem,Mello na Prvom...

35Komenteri o L.-u!!! - Page 2 Empty Re: Komenteri o L.-u!!! Čet Nov 12, 2009 4:00 pm

*mia*loves*N*

*mia*loves*N*
Šta je smrtna sveska?
Šta je smrtna sveska?

l je extra lik i na trece mi je mesto....p.s. prvo je mello a drugo near...

36Komenteri o L.-u!!! - Page 2 Empty Re: Komenteri o L.-u!!! Pet Dec 04, 2009 11:31 pm

Lawliet

Lawliet
Šta je smrtna sveska?
Šta je smrtna sveska?

On je meni najbolji lik... Jako je pametan, pametniji od Light-a, a vi cete sigurno reci kako pametniji kad ga je Light ubio... Ne, nije ga Light ubio, Rem ga je ubila, Light je nadmudrio Rem, a ne L-a... Ako se dobro secam, na nekoj valjda statistici, kod muskaraca je bio 2. a kod zena 1. L... Ali nisam siguran, mislim da sam tako nesto cuo... Vidim da ima dosta koji vise vole Light-a... Njega bas i ne volim zato sto je tako, sto bi se reklo "heartless", mada to u isto vreme volim jer je to na neki nacin neobicno, msm kod anime glavnih likova.... Ili ja ne znam nista o anime likovima? Very Happy

37Komenteri o L.-u!!! - Page 2 Empty Re: Komenteri o L.-u!!! Sub Dec 05, 2009 1:26 am

Kira

Kira
Administrator
Administrator

Da,u pravu si sto se Light-a tice.Nije mnogo maina kao on.He's original XD
Inace,L-a takodje obozavam.Nzm da li sam ovo vec rekla,ali me pomalo podseca na mene.

38Komenteri o L.-u!!! - Page 2 Empty Re: Komenteri o L.-u!!! Sre Dec 09, 2009 1:43 pm

Lawliet<3

Lawliet<3
Administrator
Administrator

Slazhem se,i ja misliim da je L najbolji iz DN-a Smile

http://deathnotethebest.forumsr.net

39Komenteri o L.-u!!! - Page 2 Empty Re: Komenteri o L.-u!!! Uto Dec 29, 2009 3:55 pm

A

A
Ti si DN šampion
Ti si DN šampion

Obozavam ga on mi je naj lik u DN-u i prelep je u filmu i molim sve da se udruze u grupu na fb-u All of us who support the revival of L Lawliet

http://wolfsrainserbia.forumotion.com

40Komenteri o L.-u!!! - Page 2 Empty Re: Komenteri o L.-u!!! Sre Dec 30, 2009 11:42 pm

Rai no Kizuna

Rai no Kizuna
Moderator
Moderator

Ma naravno da je najbolji xD moj omiljeni lik i u filmu je extra.....ma sve naj

41Komenteri o L.-u!!! - Page 2 Empty Re: Komenteri o L.-u!!! Sub Jan 02, 2010 6:21 pm

A

A
Ti si DN šampion
Ti si DN šampion

jeste L mi te volimo

http://wolfsrainserbia.forumotion.com

42Komenteri o L.-u!!! - Page 2 Empty Re: Komenteri o L.-u!!! Sub Jan 09, 2010 4:32 pm

Scar

Scar
Šta je smrtna sveska?
Šta je smrtna sveska?

Mogu sa sigurnishtju retji da mi ovo nije samo omiljeni lik u DN vetj omiljeni Anime lik, Mnogo gotivim detektivske likove, odmah posle njegove smrti ceo DN me smorio :3.

43Komenteri o L.-u!!! - Page 2 Empty Re: Komenteri o L.-u!!! Sub Jan 09, 2010 6:51 pm

A

A
Ti si DN šampion
Ti si DN šampion

Tako je i ja volim detektivsko zato sam gledala

http://wolfsrainserbia.forumotion.com

44Komenteri o L.-u!!! - Page 2 Empty Re: Komenteri o L.-u!!! Sub Jan 09, 2010 9:17 pm

Rai no Kizuna

Rai no Kizuna
Moderator
Moderator

Scar ::Mogu sa sigurnishtju retji da mi ovo nije samo omiljeni lik u DN vetj omiljeni Anime lik, Mnogo gotivim detektivske likove, odmah posle njegove smrti ceo DN me smorio :3.
Ahahahah...tako je!



Poslednji izmenio Natalija Lawliet dana Sub Jun 26, 2010 4:15 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

45Komenteri o L.-u!!! - Page 2 Empty Re: Komenteri o L.-u!!! Uto Jan 12, 2010 11:32 pm

A

A
Ti si DN šampion
Ti si DN šampion

Bravo care i bilo bi lepo neku epizodu o njemu ili negde da se pojavi da naprave ali videla sam u mangi da ima na kraju kako nir objasnjava kako su on i mello izabrani i tu je l znaci on ce tu sigurno biti i jos negde

http://wolfsrainserbia.forumotion.com

46Komenteri o L.-u!!! - Page 2 Empty Re: Komenteri o L.-u!!! Sre Jan 13, 2010 12:14 am

Rai no Kizuna

Rai no Kizuna
Moderator
Moderator

Ja neverujem...on je već mrtav Sad Sad Sad Sad Sad ...morali su da naprave da on umre....zašto nisu stavili Neara da crkne pa da ga je onda L zamenio!!??

47Komenteri o L.-u!!! - Page 2 Empty Re: Komenteri o L.-u!!! Sre Jan 13, 2010 12:47 am

Kira

Kira
Administrator
Administrator

Hahaha,i ja bih to volela.

48Komenteri o L.-u!!! - Page 2 Empty Re: Komenteri o L.-u!!! Sre Jan 13, 2010 5:29 pm

A

A
Ti si DN šampion
Ti si DN šampion

Ovo ce sigurno staviti sto sam rekla i jeste natalija to bi bilo bolje

http://wolfsrainserbia.forumotion.com

49Komenteri o L.-u!!! - Page 2 Empty Re: Komenteri o L.-u!!! Čet Jan 14, 2010 12:37 am

Rai no Kizuna

Rai no Kizuna
Moderator
Moderator

Da nespamujem više...L je najbolji i uvek će biti!!

50Komenteri o L.-u!!! - Page 2 Empty Re: Komenteri o L.-u!!! Čet Jan 14, 2010 11:42 pm

Lawliet<3

Lawliet<3
Administrator
Administrator

E tu se slazhem Wink

http://deathnotethebest.forumsr.net

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 6]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu