Death Note Serbia
Dobrodošli na prvi srpski forum o Death Note-u.Registrujte se,pročitajte pravila,i poštujte ih! Budite redovni i diskutujte zajedno sa nama o DN-u. Nećete se pokajati ako se registrujtete. ^^

Join the forum, it's quick and easy

Death Note Serbia
Dobrodošli na prvi srpski forum o Death Note-u.Registrujte se,pročitajte pravila,i poštujte ih! Budite redovni i diskutujte zajedno sa nama o DN-u. Nećete se pokajati ako se registrujtete. ^^
Death Note Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Kako wam je bilo u skoli?

+5
Princess []f Crime
Lawliet<3
DoktorkaZaLjubav
Kira
near
9 posters

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 2]

1Kako wam je bilo u skoli? Empty Kako wam je bilo u skoli? Sre Sep 23, 2009 7:18 pm

Gost

Anonymous
Gost

i kako wam je bilo?

meni uzas......kontrolni iz ruskog.... Wink

2Kako wam je bilo u skoli? Empty Re: Kako wam je bilo u skoli? Sre Sep 23, 2009 7:22 pm

near

near
Upoznaješ se sa DN-om
Upoznaješ se sa DN-om

meni ok,imali smo mali test iz matematike,ali ucitelj nije davao ocene[ionako bi dobila 5]

3Kako wam je bilo u skoli? Empty Re: Kako wam je bilo u skoli? Čet Sep 24, 2009 1:44 am

Kira

Kira
Administrator
Administrator

Mi sutra(tj. danas)imamo kontrolni iz matematike.Bilo je ok,nis' posebno.

4Kako wam je bilo u skoli? Empty Re: Kako wam je bilo u skoli? Čet Sep 24, 2009 2:52 pm

Gost

Anonymous
Gost

Ou yeah......dobila sam 4 iz geosa.....(da priznam ocekiwala sam 2)....ql

5Kako wam je bilo u skoli? Empty Re: Kako wam je bilo u skoli? Pet Sep 25, 2009 1:36 pm

near

near
Upoznaješ se sa DN-om
Upoznaješ se sa DN-om

bolje nego juce,pisali neki sastav na temu''rana jesen''
matematika super takodje,radili smo neke zadatke i sve mi je bilo tacno
fizicko izgrala sam malo odbojku i malo kosarku
i tako svaki da u skoli mi je dobar

6Kako wam je bilo u skoli? Empty Re: Kako wam je bilo u skoli? Pet Sep 25, 2009 1:37 pm

Gost

Anonymous
Gost

XTRA!!!!!Swe sam znala iz Biosa!!!!! Very Happy

7Kako wam je bilo u skoli? Empty Re: Kako wam je bilo u skoli? Pet Sep 25, 2009 9:32 pm

Kira

Kira
Administrator
Administrator

Meni ok,nista posebno...

8Kako wam je bilo u skoli? Empty Re: Kako wam je bilo u skoli? Uto Sep 29, 2009 4:48 pm

DoktorkaZaLjubav

DoktorkaZaLjubav
Upoznaješ se sa DN-om
Upoznaješ se sa DN-om

Danas mi je bilo ok ^^

http://negimaserbia.forumotion.com

9Kako wam je bilo u skoli? Empty Re: Kako wam je bilo u skoli? Uto Sep 29, 2009 8:07 pm

Gost

Anonymous
Gost

bilo je zanimljiwo!!!

10Kako wam je bilo u skoli? Empty Re: Kako wam je bilo u skoli? Sre Sep 30, 2009 3:26 pm

DoktorkaZaLjubav

DoktorkaZaLjubav
Upoznaješ se sa DN-om
Upoznaješ se sa DN-om

Ok je bilo...
Dobila sam 5 iz istorije...^^

http://negimaserbia.forumotion.com

11Kako wam je bilo u skoli? Empty Re: Kako wam je bilo u skoli? Sre Sep 30, 2009 3:46 pm

Gost

Anonymous
Gost

radila kontrolni iz engleskog........na fizickom je bilo zanimljiwo,nasa karakondzula nije dosla,mi igrale odbojku,ja zwacem zwaku,dolazi nastawnik "Dewojcice.... confused ..."normalno gledao je u mene.....ja prowalila i otisla da bacim zwaku u kantu,i kad sam je bacila dodje nastawnik"uuuuuuhhhh........kad te opalim!!!"ja kazem"mene ne mogu da napale nastawnici!"cowek ocigledno nije rayumeo sta sam htela da kazem,pa je rekao"Widecemo,widecemo......."XDDDDDDDDDDswi su se cepali......

12Kako wam je bilo u skoli? Empty Re: Kako wam je bilo u skoli? Sre Sep 30, 2009 11:49 pm

Kira

Kira
Administrator
Administrator

lol!
Inace,trebalo je da imam kontrolni iz geografije,al' zena nije stigla da ga isfotokopira.Proveravala nas je usmeno i sve sam znala. Very Happy

13Kako wam je bilo u skoli? Empty Re: Kako wam je bilo u skoli? Sub Okt 10, 2009 1:49 pm

Lawliet<3

Lawliet<3
Administrator
Administrator

Ocaj,i smor kao i uvek..........

http://deathnotethebest.forumsr.net

14Kako wam je bilo u skoli? Empty Re: Kako wam je bilo u skoli? Čet Okt 22, 2009 4:10 pm

Gost

Anonymous
Gost

Owako!!!!
ahm.....Danaske nismo imali bio,pa smo se ja i Bojan udubili u rasprawu o Narutu..XD...Goranka(nast.srpskog)Je preporucila Danilu da mi izjawi ljubaw posle casa...(nije fer samo smo se gadjali sa papirici..XD)onda...Na fizickom sam odlumila pad(samo da bih sela na klupu da pricam)Kazu da niko nije mogao bolje!!!!Ja rodjena za glumu!!!!!!!Onda me je Dusan napao pa sam uhwatila da ga lemam,ali je on wristao "NISAM JA!!!"....saznala sam da mi je drugarica lezbejka i da je u jucerasnjoj tuci moja dusica Darko nastradala...(Darko ws Stefan...)

15Kako wam je bilo u skoli? Empty Re: Kako wam je bilo u skoli? Čet Okt 22, 2009 8:50 pm

Kira

Kira
Administrator
Administrator

lol!
Nis' posebno.Pismeni iz srpskoga,mislim da ce biti pet.Pa,majku mu,napisala sam 3 cele strane!Ostalo,nista posebno.

16Kako wam je bilo u skoli? Empty Re: Kako wam je bilo u skoli? Čet Okt 22, 2009 9:42 pm

Gost

Anonymous
Gost

Ejj....Rekla sam Darko nastradao...Izgubio je Stefan,ali i Darko ima zesce powrede...

17Kako wam je bilo u skoli? Empty Re: Kako wam je bilo u skoli? Pet Okt 23, 2009 3:55 pm

Kira

Kira
Administrator
Administrator

Super,5 iz srpskog i biologije,ostalo nista posebno.

18Kako wam je bilo u skoli? Empty Re: Kako wam je bilo u skoli? Pet Okt 23, 2009 10:19 pm

Gost

Anonymous
Gost

Oooo weoma dobro....Imali smo samo 2 casa!!!!!!!I posle igrali masne fote....

19Kako wam je bilo u skoli? Empty Re: Kako wam je bilo u skoli? Pet Okt 23, 2009 11:04 pm

Kira

Kira
Administrator
Administrator

Hvala.
Inace,lepo.

20Kako wam je bilo u skoli? Empty Re: Kako wam je bilo u skoli? Sre Dec 16, 2009 11:32 pm

Princess []f Crime

Princess []f Crime
Očistio/la si svet od kriminalaca
Očistio/la si svet od kriminalaca

nisam isla XD yes!!!!!!

21Kako wam je bilo u skoli? Empty Re: Kako wam je bilo u skoli? Čet Dec 17, 2009 7:22 pm

Kira

Kira
Administrator
Administrator

Ja uopste nisam ni isla na casove.Ceo dan sam pomagala razrednom sa ocenama i tako XD

22Kako wam je bilo u skoli? Empty Re: Kako wam je bilo u skoli? Pet Dec 18, 2009 2:24 pm

Princess []f Crime

Princess []f Crime
Očistio/la si svet od kriminalaca
Očistio/la si svet od kriminalaca

nije lose , ustvari super !!!!!!!!!!!
poceo je raspust!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pa nisamo imali ni 1 cas ,sem hemoje , onaj nastavnik je rtd ceo dan smo morali da sedimo ,jer nam je hemija zadnji cas xD

23Kako wam je bilo u skoli? Empty Re: Kako wam je bilo u skoli? Pet Feb 26, 2010 11:07 pm

Rai no Kizuna

Rai no Kizuna
Moderator
Moderator

Uzasno...Pola devojcica iz razreda je dobilo ukor(ja nisam XD) zato sto smo se igrali bacanja ranceva kroz prozor -___- Razredni se toliko derao na nas da mi jos uvek odzvanja u usima...strasno

24Kako wam je bilo u skoli? Empty Re: Kako wam je bilo u skoli? Sub Feb 27, 2010 12:29 am

Kira

Kira
Administrator
Administrator

lol...uzas!
Kod mene:
Biologija-Moja BF i jos jedan moj drug su predavali sistem organa za varenje, u utorak predajem sa svojim BF-om drugi deo...
Likovno-Dobila sam 5,kaze da su mi lepi radovi(narocito portret starca i Ruki kojeg sam ovde postavila) XD
Fizicko-Citala sam obavestenje po skoli sa svojom drugom BF.
Srpski-Vezbali smo pravopis...
Geografija-Bila sam na dodatnoj iz engleskog,za takmicenje...
Dodatna iz srpskog,za takmicenje-Gramatika...

25Kako wam je bilo u skoli? Empty Re: Kako wam je bilo u skoli? Ned Feb 28, 2010 10:27 am

Princess []f Crime

Princess []f Crime
Očistio/la si svet od kriminalaca
Očistio/la si svet od kriminalaca

evo kako mi je bio petak

engleski-radili su reviziju ,dok sam ja citala knjigu
fizika-dobila sam 5 na testu Yeah... onda su odgovarali oni koji su yeleli da poprave ocenu
srpski-neki text iy citanke
gradjansko-skakla sam po klupama i pevala xD
italijanski-radili smo popravak testa...kog nisam radila Razz
hemija-odgovarali ....bobila sam 5...a ostali svi 2

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 2]

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu