Death Note Serbia
Dobrodošli na prvi srpski forum o Death Note-u.Registrujte se,pročitajte pravila,i poštujte ih! Budite redovni i diskutujte zajedno sa nama o DN-u. Nećete se pokajati ako se registrujtete. ^^

Join the forum, it's quick and easy

Death Note Serbia
Dobrodošli na prvi srpski forum o Death Note-u.Registrujte se,pročitajte pravila,i poštujte ih! Budite redovni i diskutujte zajedno sa nama o DN-u. Nećete se pokajati ako se registrujtete. ^^
Death Note Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Kako wam je bilo u skoli?

+5
Princess []f Crime
Lawliet<3
DoktorkaZaLjubav
Kira
near
9 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

1Kako wam je bilo u skoli? - Page 2 Empty Kako wam je bilo u skoli? Sre Sep 23, 2009 7:18 pm

Gost

Anonymous
Gost

First topic message reminder :

i kako wam je bilo?

meni uzas......kontrolni iz ruskog.... Wink


26Kako wam je bilo u skoli? - Page 2 Empty Re: Kako wam je bilo u skoli? Pet Apr 30, 2010 9:38 pm

Lost.In.Translation

Lost.In.Translation
Šta je smrtna sveska?
Šta je smrtna sveska?

poslovna - nije me prozvala
rac - sta sam lupila lupila sam
bankarsko - uzas
mata - smor
soc - strava

27Kako wam je bilo u skoli? - Page 2 Empty Re: Kako wam je bilo u skoli? Čet Maj 27, 2010 10:06 pm

Ivana <3 !

Ivana <3 !
Šta je smrtna sveska?
Šta je smrtna sveska?

I nije bilo loše(Četiri časa)

28Kako wam je bilo u skoli? - Page 2 Empty Re: Kako wam je bilo u skoli? Pet Maj 28, 2010 12:25 pm

Lawliet<3

Lawliet<3
Administrator
Administrator

Extra,dolazili trubaci jer se osmaci raspustaju pa smo gubili casove jer su se nastavnici uhvatili u kolo xD



Poslednji izmenio Misa dana Pet Maj 28, 2010 4:17 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

http://deathnotethebest.forumsr.net

29Kako wam je bilo u skoli? - Page 2 Empty Re: Kako wam je bilo u skoli? Pet Maj 28, 2010 12:41 pm

Kira

Kira
Administrator
Administrator

lol Mi smo imali samo prva tri,na kojima nismo nista radili,posle smo isli u park xDDD

30Kako wam je bilo u skoli? - Page 2 Empty Re: Kako wam je bilo u skoli? Pet Maj 28, 2010 1:30 pm

A

A
Ti si DN šampion
Ti si DN šampion

danas nismo imali skolu jer cetvrti razdred zavrsava svoje postojanje i onda ne smemo da prisustvujemo tako da zurka kuci

http://wolfsrainserbia.forumotion.com

31Kako wam je bilo u skoli? - Page 2 Empty Re: Kako wam je bilo u skoli? Uto Jun 01, 2010 8:58 pm

Princess []f Crime

Princess []f Crime
Očistio/la si svet od kriminalaca
Očistio/la si svet od kriminalaca

Smorno -.-'
rekli su mi da licim na Justina Beibera -.-'

32Kako wam je bilo u skoli? - Page 2 Empty Re: Kako wam je bilo u skoli? Uto Jun 01, 2010 9:39 pm

Lawliet<3

Lawliet<3
Administrator
Administrator

xDD Smrzla sam se

http://deathnotethebest.forumsr.net

33Kako wam je bilo u skoli? - Page 2 Empty Re: Kako wam je bilo u skoli? Uto Jun 01, 2010 9:45 pm

Rai no Kizuna

Rai no Kizuna
Moderator
Moderator

Fizika-dobila 5 na kontrolnom xDD
Istorija-zaključivao ocene
Srpski-dobila 4 na pismenom -.-
Likovno-radili za neki glupi konkurs o čistoj vodi
Matematika-vežbali za pismeni(sutra)...ja blage veze nemam xDDD

I pustili nas sa zadnjeg časa Smile

34Kako wam je bilo u skoli? - Page 2 Empty Re: Kako wam je bilo u skoli? Sre Jun 02, 2010 2:45 pm

Lawliet<3

Lawliet<3
Administrator
Administrator

Ludo!!!
Jedan decak iz VI-4 se zaljubio u jednu maju druaricu (btw-ja sam VI-5 *the best 4ever*) i onda smo mi (Tacnije moje 3 drugarice i ja) nagovarale tu drugaricu da se smuva snjim (mi smo sve za ljubav ekipa xDDD),jer se i on njoj malo svidjao,i uspele smo...a u petak (za kraj godine) bice vencanje xDDDD
Onda za engl. smo morali da citimo ucionicu sa grabuljama (napravili smo lom na podu,a posto nije bilo metli,samo grabluje su bile,to smo uzeli) xDDD
i tako

http://deathnotethebest.forumsr.net

35Kako wam je bilo u skoli? - Page 2 Empty Re: Kako wam je bilo u skoli? Sre Jun 02, 2010 6:54 pm

Kira

Kira
Administrator
Administrator

Ne idem vise,na raspustu sam,samo na pripreme iz srpskog i matematike,sutra po knjizice...

36Kako wam je bilo u skoli? - Page 2 Empty Re: Kako wam je bilo u skoli? Čet Jun 03, 2010 2:51 pm

Lawliet<3

Lawliet<3
Administrator
Administrator

SUper,dobila sam 5 iz nemackog a nista me nije pitala (al dbr,ionako se javljam k'o manijak xD )

http://deathnotethebest.forumsr.net

37Kako wam je bilo u skoli? - Page 2 Empty Re: Kako wam je bilo u skoli? Pet Jun 11, 2010 10:40 pm

Princess []f Crime

Princess []f Crime
Očistio/la si svet od kriminalaca
Očistio/la si svet od kriminalaca

I poslednji dan ...
prvi cas smo imali, tu smo se nesto glupirali u ucionici
onda smo otisli u Passage , poslasticarnicu, i najeli se palacinka...
onda smo se vratili u skolu da Andjela pokupi stvari i otisle smo u bioblioteku, posle samo kupila bratu poklon za rodjus i to bi bilo to
+ isprskali su me sabani iz odeljenja i vredjali , samo im ne uspeva to vredjanje, jer me ne pogadja , cak mi ne neki uvrnuti nacin prija xD
e dadans sam Urosa, druga, nazvala Vaso, jer je isti moj brat, vise puta Smile

38Kako wam je bilo u skoli? - Page 2 Empty Re: Kako wam je bilo u skoli? Sub Jun 12, 2010 12:05 am

Rai no Kizuna

Rai no Kizuna
Moderator
Moderator

Hahah..i nas su prskali onim balonima..jbt mamu je šlog strefio kad sam se pojavila onako mokra na vratima...xDDD
Prvi čas-sedeli i pričali sa razrednim
Drugi čas-prskali se napolju...tačnije mene su prskali jer ja nisam imala flašu xDD
Treći čas-Otišli na kupanje na Pik Very Happy

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu